2.2 C
Korsun'-Shevchenkivs'kyy
26 Листопада, Четвер

«Хочу змінити ставлення корсунців до поліції», — начальник райвідділу поліції Дмитро Вовк

АКТУАЛЬНО

Карантин вихідного дня: що думають корсунці

З 14 листопада в Україні введено карантин вихідного дня. Відповідно до вимог, встановлених урядом, у суботу та неділю торговельні...

Художник-стінописець Микола Брик: «Моя мрія – забрати сірість із міста»

Що ви бачите, прогулюючись вулицями нашого міста? Багатоповерхівки й кіоски, розкидані хаотично, мов конструктор після дитячої гри? Cтрокаті рекламні...

Ковідний госпіталь у Корсуні: репортаж з невидимого фронту

«А давайте ми Вас одягнемо у захисний костюм, і ви самі побачите все своїми очима. А заодно відчуєте, як...

Про поставлені перед собою особисті завдання на відповідальному посту керівника місцевої поліції і завдання райвідділу під час карантину, про пріоритетні питання в роботі, а також про себе особисто розповів новопризначений начальник райвідділу поліції Дмитро Вовк у першому інтерв’ю корсунським журналістам.

 

Ми знайомимось із начальником Корсунь-Шевченківського відділення поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Дмитром Сергійовичем Вовком у його другий робочий день. Це обумовлює коло питань під час інтерв’ю, оскільки правоохоронець зауважує, що мав замало часу для детального вивчення проблематики району. Але той факт, що його призначення відбулося у дні тотального карантину, дає привід першочергово говорити на цю тему:

— Дмитре Сергійовичу, зараз питання №1 у суспільстві – це боротьба з коронавірусом, і на поліцію в цьому плані покладаються особливі обов’язки. Які завдання виконує поліція для протидії поширенню коронавірусу? Чи будуть організовані патрулювання міста?

— Одне з основних завдань поліції завжди, не тільки під час якихось надзвичайних ситуацій, — це забезпечення публічного порядку та громадської безпеки. Для цього в поліції є відповідний підрозділ, на який покладено превентивну функцію, і поліція завжди цю функцію виконувала. Протидія пандемії коронавірусу передбачає, в першу чергу, заходи профілактики, тобто як не допустити порушень умов карантину, щоб не захворіла велика кількість громадян. Тому цю функцію ми виконуємо з першого дня, коли було поставлено таке завдання керівництвом держави. Щодо патрулювання, то вже із сьогоднішнього дня (23 березня, – авт.), поки що тільки по місту, запроваджене піше патрулювання наших працівників. Вони попереджають підприємців, які можуть бути схильні до порушення карантинних заходів, про можливу відповідальність, а також про обов’язкове виконання нормативних документів, виданих з цього приводу керівництвом держави, області, міста, району.

— Яка кількість протоколів вже складена?

— За порушення карантину передбачена адміністративна відповідальність. Працівники Корсунь-Шевченківського відділення поліції на сьогодні склали два таких протоколи. Щодо накладення на них стягнень буде вирішувати суд.

— Корсунці дуже хочуть, щоб прийшов начальник поліції, який подолає наркобізнес на території району. У вас є попередній досвід боротьби із наркоманією, напрацювання і бачення напрямків цієї боротьби?

— У мене є певний досвід. Хоча кожна територія специфічна. Поки я досконало не вивчу ситуацію, до того не можу давати якісь конкретні обіцяння. Але про цю проблему було наголошено неодноразово, і це буде пріоритетним напрямком нашої роботи.

— Однією з проблем в роботі райвідділу, про яку говорили усі ваші попередники, зазначалася відсутність необхідної кількості кадрів. Яка ситуація зараз із наповненням штату?

— Так, є проблематика у цьому відділенні поліції з кадрами, є багато вакансій. Я вже розпочав роботу, щоб поліпшити цю ситуацію. На цей час підібрано ряд працівників в органи поліції області, в тому числі і на вакантні посади Корсунь-Шевченківського відділення. По завершенню карантинних заходів, коли будуть відновлені проведення конкурсів на посади, розпочнеться подальша планова робота по комплектуванню посад підрозділу. Я думаю, в найближчі кілька місяців ми ситуацію покращимо.

— У Корсуні-Шевченківському дуже гостро стоять проблеми екології. Це насамперед забруднення річки Рось, серед іншого – дуже багато територій засмічені стихійними сміттєзвалищами, гостро стоїть проблема браконьєрства, спалювання рослинності та сміття, і всі природоохоронні організації потребують допомоги поліції в плані притягнення порушників до відповідальності. Як Ви плануєте реагувати на подібні правопорушення?

— За порушення екологічного законодавства передбачена відповідальність як адміністративна, так і кримінальна. Я думаю, що з цим видом злісних правопорушень ми будемо боротися так само, як і з іншими. У випадку екологічних порушень ми приділимо увагу цим питанням. Що стосується браконьєрства, то вже заплановані і будуть проводитись певні заходи.

 

Говорячи про нагальні питання в роботі, очільник райвідділу поліції апелює до думки корсунської громади про ефективність діяльності райвідділу: «На жаль, поліції місцеві жителі не довіряють», і наголошує:

— Хочу, щоб у корсунців змінилося ставлення до поліції, і намагатимусь робити все для цього. Готовий спілкуватися із усіма, хто має причини звернутися в поліцію. Попри те, що для прийому громадян відведенні окремі години, готовий приймати їх у будь-який час.

Також Дмитро Вовк пообіцяв відслідковувати дописи корсунців у соцмережах, які містять факти правопорушень, для належного реагування.

Розказав в деталях Дмитро Сергійович і про свій професійний досвід у правоохоронній сфері:

— Народився у Харкові, виріс в Дніпропетровській області. Свою кар’єру розпочав там же. Навчався у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, у 2004 році його закінчив, отримав звання лейтенанта. у 2008 році закінчив там же магістратуру. Після закінчення вузу працював у кримінальній міліції у справах дітей, працював в обласному управлінні превентивної діяльності, працював на посадах заступника начальника деяких райвідділів Дніпропетровської області. З 2010 року перебуваю на керівних посадах різного рівня. Останні три роки очолював територіальне відділення поліції Дніпропетровської області – Юріївське відділення поліції Павлоградського відділу.

А щодо зауважень корсунців у соцмережах з приводу свого «немісцевого» походження розповів відверто:

— Щодо того, що я не місцевий, то з Городища родом мій батько, тож ці краї мені не чужі. У мене тут велика кількість родичів. Проживаю поки що у Городищі. Планую далі жити в Корсуні, щоб бути ближче до роботи і оперативно реагувати на будь-які ускладнення оперативної обстановки чи надзвичайні події.

Спілкувалися Світлана Перець, Галина Добровольська

- Реклама -

1 коментар

  1. При Януковичу розстановки “силовикiв” були “донецькi”. При “днiпропетровському” президентi буде все повторюватися? Риторичне запитання, насправдi/

КОМЕНТУВАТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

- Реклама -

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Карантин вихідного дня: що думають корсунці

З 14 листопада в Україні введено карантин вихідного дня. Відповідно до вимог, встановлених урядом, у суботу та неділю торговельні...

Художник-стінописець Микола Брик: «Моя мрія – забрати сірість із міста»

Що ви бачите, прогулюючись вулицями нашого міста? Багатоповерхівки й кіоски, розкидані хаотично, мов конструктор після дитячої гри? Cтрокаті рекламні вивіски, крамниці чи квітники?.. А...

Ковідний госпіталь у Корсуні: репортаж з невидимого фронту

«А давайте ми Вас одягнемо у захисний костюм, і ви самі побачите все своїми очима. А заодно відчуєте, як це працювати годинами в такому...

Хто став депутатом Корсунь-Шевченківської міської ради

Корсунь-Шевченківська міська територіальна виборча комісія оприлюднила результати виборів до міської ради. У новому депутатському корпусі 8 скликання, як і в попередньому, — 26 депутатів.  Згідно з...

У Корсуні-Шевченківському за кількістю депутатів, обраних до міської ради, лідирує «Громадянська позиція»

6 листопада на засіданні Корсунь-Шевченківської міської територіальної виборчої комісії було розподілено 26 депутатських мандатів до Корсунь-Шевченківської міськради. Жителі Корсунь-Шевченківської міської об’єднаної територіальної громади обирали депутатів...
- реклама -

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

- Реклама -