2 C
Korsun'-Shevchenkivs'kyy
25 Лютого, Четвер

«Хочу змінити ставлення корсунців до поліції», — начальник райвідділу поліції Дмитро Вовк

АКТУАЛЬНО

Чотири золота, срібло і дві бронзи: корсунські акватлоністи вибороли переможні медалі

Корсунські «золоті рибки» знову показали найвищі результати на турнірі із плавання. Відбувся Чемпіонат із акватлону в Черкасах 17-18 лютого....

Танцколектив “JEM dance hall” побив власний рекорд переможних медалей

Навчальний рік для учасників танцювального колективу “JEM  dance hall”, як і для всіх хореографічних колективів країни, видався непростим. Адже тренувальний...

Рятуємось киснем: корсунська лікарня отримала ще один кисневий концентратор

Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня цього тижня отримала ще один кисневий концентратор. Це сучасний апарат американського виробника Nuvo 8, який, за...

Про поставлені перед собою особисті завдання на відповідальному посту керівника місцевої поліції і завдання райвідділу під час карантину, про пріоритетні питання в роботі, а також про себе особисто розповів новопризначений начальник райвідділу поліції Дмитро Вовк у першому інтерв’ю корсунським журналістам.

 

Ми знайомимось із начальником Корсунь-Шевченківського відділення поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Дмитром Сергійовичем Вовком у його другий робочий день. Це обумовлює коло питань під час інтерв’ю, оскільки правоохоронець зауважує, що мав замало часу для детального вивчення проблематики району. Але той факт, що його призначення відбулося у дні тотального карантину, дає привід першочергово говорити на цю тему:

— Дмитре Сергійовичу, зараз питання №1 у суспільстві – це боротьба з коронавірусом, і на поліцію в цьому плані покладаються особливі обов’язки. Які завдання виконує поліція для протидії поширенню коронавірусу? Чи будуть організовані патрулювання міста?

— Одне з основних завдань поліції завжди, не тільки під час якихось надзвичайних ситуацій, — це забезпечення публічного порядку та громадської безпеки. Для цього в поліції є відповідний підрозділ, на який покладено превентивну функцію, і поліція завжди цю функцію виконувала. Протидія пандемії коронавірусу передбачає, в першу чергу, заходи профілактики, тобто як не допустити порушень умов карантину, щоб не захворіла велика кількість громадян. Тому цю функцію ми виконуємо з першого дня, коли було поставлено таке завдання керівництвом держави. Щодо патрулювання, то вже із сьогоднішнього дня (23 березня, – авт.), поки що тільки по місту, запроваджене піше патрулювання наших працівників. Вони попереджають підприємців, які можуть бути схильні до порушення карантинних заходів, про можливу відповідальність, а також про обов’язкове виконання нормативних документів, виданих з цього приводу керівництвом держави, області, міста, району.

— Яка кількість протоколів вже складена?

— За порушення карантину передбачена адміністративна відповідальність. Працівники Корсунь-Шевченківського відділення поліції на сьогодні склали два таких протоколи. Щодо накладення на них стягнень буде вирішувати суд.

— Корсунці дуже хочуть, щоб прийшов начальник поліції, який подолає наркобізнес на території району. У вас є попередній досвід боротьби із наркоманією, напрацювання і бачення напрямків цієї боротьби?

— У мене є певний досвід. Хоча кожна територія специфічна. Поки я досконало не вивчу ситуацію, до того не можу давати якісь конкретні обіцяння. Але про цю проблему було наголошено неодноразово, і це буде пріоритетним напрямком нашої роботи.

— Однією з проблем в роботі райвідділу, про яку говорили усі ваші попередники, зазначалася відсутність необхідної кількості кадрів. Яка ситуація зараз із наповненням штату?

— Так, є проблематика у цьому відділенні поліції з кадрами, є багато вакансій. Я вже розпочав роботу, щоб поліпшити цю ситуацію. На цей час підібрано ряд працівників в органи поліції області, в тому числі і на вакантні посади Корсунь-Шевченківського відділення. По завершенню карантинних заходів, коли будуть відновлені проведення конкурсів на посади, розпочнеться подальша планова робота по комплектуванню посад підрозділу. Я думаю, в найближчі кілька місяців ми ситуацію покращимо.

— У Корсуні-Шевченківському дуже гостро стоять проблеми екології. Це насамперед забруднення річки Рось, серед іншого – дуже багато територій засмічені стихійними сміттєзвалищами, гостро стоїть проблема браконьєрства, спалювання рослинності та сміття, і всі природоохоронні організації потребують допомоги поліції в плані притягнення порушників до відповідальності. Як Ви плануєте реагувати на подібні правопорушення?

— За порушення екологічного законодавства передбачена відповідальність як адміністративна, так і кримінальна. Я думаю, що з цим видом злісних правопорушень ми будемо боротися так само, як і з іншими. У випадку екологічних порушень ми приділимо увагу цим питанням. Що стосується браконьєрства, то вже заплановані і будуть проводитись певні заходи.

 

Говорячи про нагальні питання в роботі, очільник райвідділу поліції апелює до думки корсунської громади про ефективність діяльності райвідділу: «На жаль, поліції місцеві жителі не довіряють», і наголошує:

— Хочу, щоб у корсунців змінилося ставлення до поліції, і намагатимусь робити все для цього. Готовий спілкуватися із усіма, хто має причини звернутися в поліцію. Попри те, що для прийому громадян відведенні окремі години, готовий приймати їх у будь-який час.

Також Дмитро Вовк пообіцяв відслідковувати дописи корсунців у соцмережах, які містять факти правопорушень, для належного реагування.

Розказав в деталях Дмитро Сергійович і про свій професійний досвід у правоохоронній сфері:

— Народився у Харкові, виріс в Дніпропетровській області. Свою кар’єру розпочав там же. Навчався у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, у 2004 році його закінчив, отримав звання лейтенанта. у 2008 році закінчив там же магістратуру. Після закінчення вузу працював у кримінальній міліції у справах дітей, працював в обласному управлінні превентивної діяльності, працював на посадах заступника начальника деяких райвідділів Дніпропетровської області. З 2010 року перебуваю на керівних посадах різного рівня. Останні три роки очолював територіальне відділення поліції Дніпропетровської області – Юріївське відділення поліції Павлоградського відділу.

А щодо зауважень корсунців у соцмережах з приводу свого «немісцевого» походження розповів відверто:

— Щодо того, що я не місцевий, то з Городища родом мій батько, тож ці краї мені не чужі. У мене тут велика кількість родичів. Проживаю поки що у Городищі. Планую далі жити в Корсуні, щоб бути ближче до роботи і оперативно реагувати на будь-які ускладнення оперативної обстановки чи надзвичайні події.

Спілкувалися Світлана Перець, Галина Добровольська

- Реклама -

1 коментар

  1. При Януковичу розстановки “силовикiв” були “донецькi”. При “днiпропетровському” президентi буде все повторюватися? Риторичне запитання, насправдi/

КОМЕНТУВАТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

- Реклама -

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Чотири золота, срібло і дві бронзи: корсунські акватлоністи вибороли переможні медалі

Корсунські «золоті рибки» знову показали найвищі результати на турнірі із плавання. Відбувся Чемпіонат із акватлону в Черкасах 17-18 лютого....

Танцколектив “JEM dance hall” побив власний рекорд переможних медалей

Навчальний рік для учасників танцювального колективу “JEM  dance hall”, як і для всіх хореографічних колективів країни, видався непростим. Адже тренувальний процес був «розірваний» локдаунами, а...

Рятуємось киснем: корсунська лікарня отримала ще один кисневий концентратор

Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня цього тижня отримала ще один кисневий концентратор. Це сучасний апарат американського виробника Nuvo 8, який, за відгуками медиків, має високі показники...

Корсунь-шевченківські лісівники підгодовують диких звірів, а громадські екологи – пташок

Зимові морози і щільний сніговий покрив нині стали ворогами для лісової живності. У заметах і звірям, і птахам важко знайти собі корми. Тому неоціненною...

«Історія життя»: нова фотозона прикрасила центральну площу Корсуня

Фотозона «Історія життя» в останні дні року з’явилась на центральній площі Корсуня-Шевченківського, неподалік від фонтану. Проєкт цієї фотолокації – дві лавки у формі півкруга із...
- реклама -

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

- Реклама -