20.6 C
Korsun'-Shevchenkivs'kyy
05 Серпня, Четвер

«Хочу змінити ставлення корсунців до поліції», — начальник райвідділу поліції Дмитро Вовк

АКТУАЛЬНО

ЧЕМПІОН ЗА ПОКЛИКАННЯМ. Історія про боксера, який уміє мріяти

Коли чогось дуже хочеш і докладаєш максимум зусиль, незважаючи на будь-які труднощі, будь певен – все вдасться. Яскраве підтвердження...

На Корсунщині налагодили ефективну комунікацію у наданні правової допомоги засудженим особам

У рамках співпраці 22 липня відбулася міжвідомча робоча зустріч у форматі «круглого столу» на тему: «Реалізація права на безоплатну...

Проти черкаського журналіста застосували силу під час висвітлення аграрного конфлікту

17 липня зазнав фізичного впливу, погроз із забороною здійснювати фото- та відеозйомку журналіст інтернет-видання «Прочерк» Максим Степанов, який висвітлював...

Про поставлені перед собою особисті завдання на відповідальному посту керівника місцевої поліції і завдання райвідділу під час карантину, про пріоритетні питання в роботі, а також про себе особисто розповів новопризначений начальник райвідділу поліції Дмитро Вовк у першому інтерв’ю корсунським журналістам.

 

Ми знайомимось із начальником Корсунь-Шевченківського відділення поліції Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Дмитром Сергійовичем Вовком у його другий робочий день. Це обумовлює коло питань під час інтерв’ю, оскільки правоохоронець зауважує, що мав замало часу для детального вивчення проблематики району. Але той факт, що його призначення відбулося у дні тотального карантину, дає привід першочергово говорити на цю тему:

— Дмитре Сергійовичу, зараз питання №1 у суспільстві – це боротьба з коронавірусом, і на поліцію в цьому плані покладаються особливі обов’язки. Які завдання виконує поліція для протидії поширенню коронавірусу? Чи будуть організовані патрулювання міста?

— Одне з основних завдань поліції завжди, не тільки під час якихось надзвичайних ситуацій, — це забезпечення публічного порядку та громадської безпеки. Для цього в поліції є відповідний підрозділ, на який покладено превентивну функцію, і поліція завжди цю функцію виконувала. Протидія пандемії коронавірусу передбачає, в першу чергу, заходи профілактики, тобто як не допустити порушень умов карантину, щоб не захворіла велика кількість громадян. Тому цю функцію ми виконуємо з першого дня, коли було поставлено таке завдання керівництвом держави. Щодо патрулювання, то вже із сьогоднішнього дня (23 березня, – авт.), поки що тільки по місту, запроваджене піше патрулювання наших працівників. Вони попереджають підприємців, які можуть бути схильні до порушення карантинних заходів, про можливу відповідальність, а також про обов’язкове виконання нормативних документів, виданих з цього приводу керівництвом держави, області, міста, району.

— Яка кількість протоколів вже складена?

— За порушення карантину передбачена адміністративна відповідальність. Працівники Корсунь-Шевченківського відділення поліції на сьогодні склали два таких протоколи. Щодо накладення на них стягнень буде вирішувати суд.

— Корсунці дуже хочуть, щоб прийшов начальник поліції, який подолає наркобізнес на території району. У вас є попередній досвід боротьби із наркоманією, напрацювання і бачення напрямків цієї боротьби?

— У мене є певний досвід. Хоча кожна територія специфічна. Поки я досконало не вивчу ситуацію, до того не можу давати якісь конкретні обіцяння. Але про цю проблему було наголошено неодноразово, і це буде пріоритетним напрямком нашої роботи.

— Однією з проблем в роботі райвідділу, про яку говорили усі ваші попередники, зазначалася відсутність необхідної кількості кадрів. Яка ситуація зараз із наповненням штату?

— Так, є проблематика у цьому відділенні поліції з кадрами, є багато вакансій. Я вже розпочав роботу, щоб поліпшити цю ситуацію. На цей час підібрано ряд працівників в органи поліції області, в тому числі і на вакантні посади Корсунь-Шевченківського відділення. По завершенню карантинних заходів, коли будуть відновлені проведення конкурсів на посади, розпочнеться подальша планова робота по комплектуванню посад підрозділу. Я думаю, в найближчі кілька місяців ми ситуацію покращимо.

— У Корсуні-Шевченківському дуже гостро стоять проблеми екології. Це насамперед забруднення річки Рось, серед іншого – дуже багато територій засмічені стихійними сміттєзвалищами, гостро стоїть проблема браконьєрства, спалювання рослинності та сміття, і всі природоохоронні організації потребують допомоги поліції в плані притягнення порушників до відповідальності. Як Ви плануєте реагувати на подібні правопорушення?

— За порушення екологічного законодавства передбачена відповідальність як адміністративна, так і кримінальна. Я думаю, що з цим видом злісних правопорушень ми будемо боротися так само, як і з іншими. У випадку екологічних порушень ми приділимо увагу цим питанням. Що стосується браконьєрства, то вже заплановані і будуть проводитись певні заходи.

 

Говорячи про нагальні питання в роботі, очільник райвідділу поліції апелює до думки корсунської громади про ефективність діяльності райвідділу: «На жаль, поліції місцеві жителі не довіряють», і наголошує:

— Хочу, щоб у корсунців змінилося ставлення до поліції, і намагатимусь робити все для цього. Готовий спілкуватися із усіма, хто має причини звернутися в поліцію. Попри те, що для прийому громадян відведенні окремі години, готовий приймати їх у будь-який час.

Також Дмитро Вовк пообіцяв відслідковувати дописи корсунців у соцмережах, які містять факти правопорушень, для належного реагування.

Розказав в деталях Дмитро Сергійович і про свій професійний досвід у правоохоронній сфері:

— Народився у Харкові, виріс в Дніпропетровській області. Свою кар’єру розпочав там же. Навчався у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, у 2004 році його закінчив, отримав звання лейтенанта. у 2008 році закінчив там же магістратуру. Після закінчення вузу працював у кримінальній міліції у справах дітей, працював в обласному управлінні превентивної діяльності, працював на посадах заступника начальника деяких райвідділів Дніпропетровської області. З 2010 року перебуваю на керівних посадах різного рівня. Останні три роки очолював територіальне відділення поліції Дніпропетровської області – Юріївське відділення поліції Павлоградського відділу.

А щодо зауважень корсунців у соцмережах з приводу свого «немісцевого» походження розповів відверто:

— Щодо того, що я не місцевий, то з Городища родом мій батько, тож ці краї мені не чужі. У мене тут велика кількість родичів. Проживаю поки що у Городищі. Планую далі жити в Корсуні, щоб бути ближче до роботи і оперативно реагувати на будь-які ускладнення оперативної обстановки чи надзвичайні події.

Спілкувалися Світлана Перець, Галина Добровольська

- Реклама -

1 коментар

  1. При Януковичу розстановки “силовикiв” були “донецькi”. При “днiпропетровському” президентi буде все повторюватися? Риторичне запитання, насправдi/

КОМЕНТУВАТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

- Реклама -

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЧЕМПІОН ЗА ПОКЛИКАННЯМ. Історія про боксера, який уміє мріяти

Коли чогось дуже хочеш і докладаєш максимум зусиль, незважаючи на будь-які труднощі, будь певен – все вдасться. Яскраве підтвердження...

На Корсунщині налагодили ефективну комунікацію у наданні правової допомоги засудженим особам

У рамках співпраці 22 липня відбулася міжвідомча робоча зустріч у форматі «круглого столу» на тему: «Реалізація права на безоплатну правову допомогу засуджених осіб». Метою...

Проти черкаського журналіста застосували силу під час висвітлення аграрного конфлікту

17 липня зазнав фізичного впливу, погроз із забороною здійснювати фото- та відеозйомку журналіст інтернет-видання «Прочерк» Максим Степанов, який висвітлював аграрну суперечку між представниками «Kernel...

Прокуратура направила позов про повернення у державну власність понад 1,4 га лісу

Корсунь-Шевченківським відділом Смілянської окружної прокуратури скеровано до Господарського суду Черкаської області позов про повернення у державну власність понад 1,4 га лісу. Як встановлено, у...

У Корсуні засуджено чоловіка за низку майнових злочинів

Корсунь-Шевченківський районний суд засудив чоловіка за вчинення низки майнових злочинів до 5 років 6 місяців позбавлення волі. Доведено винуватість 37-річного чоловіка, жителя міста Корсуня-Шевченківського, раніше...
- реклама -

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

- Реклама -