9.5 C
Korsun'-Shevchenkivs'kyy
24 Жовтня, Неділя

КОМАНДА «НОВОЇ ПОЛІТИКИ»: ЗБУДУЄМО ГРОМАДУ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!

ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ

АКТУАЛЬНО

Намагався підкупити дільничного

Корсунь-Шевченківський відділ Смілянської окружної прокуратури повідомив місцевого жителя про підозру за надання неправомірної вигоди службовій особі Досудовим розслідуванням встановлено, що...

У навчальному закладі Корсуня виявлено розтрату бюджетних коштів

До суду скеровано обвинувальний акт відносно службової особи одного з державних навчальних закладів міста Корсунь-Шевченківський за фактом розтрати бюджетних...

Скандал і поліція: у Корсунь-Шевченківську міську раду викликали правоохоронців

Візити поліції в Корсунь-Шевченківську міську раду останнім часом стали явищем частим. Сьогоднішній день поповнив цю статистику. Сьогодні, 6 жовтня, виникла...
Надросся
Надросся
Надросся Online - інтернет-ресурс громадсько-політичної газети Корсунь-Шевченківщини "Надросся". Лише свіжі та актуальні новини району, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради, привітання та багато іншого.

Щасливі люди живуть у такій громаді, де їх чують, бачать і розуміють. Де перед ними не зачиняють двері, коли вони приходять по допомогу. Де їх не залишають сам-на сам зі своїми бідами. Де люди мають відчуття захисту, задоволені власним добробутом, комфортним та змістовним життям.

Потенціал нашого міста надзвичайно потужний, однак лише крихітна доля всіх безцінних можливостей нині використовується і спрямовується в правильне русло – задля розвитку. І ми не хочемо, щоб наше рідне місто так і залишилося містом невикористаних можливостей. Натомість маємо цілком реальне бачення – розвивати його як центр спроможної, фінансово успішної, благополучної Корсунь-Шевченківської громади.

Людей справедливо хвилює питання: чи бачитиме Корсунь потреби сіл? Переконані, що в новоствореній громаді мають розвиватися усі населені пункти: найменше село не повинне залишатися без уваги. Тож у стратегії розвитку громади мають неодмінно бути почуті та враховані побажання як міста, так і всіх сіл, що увійшли до ОТГ.

Що ж потрібно для успіху громади?

 * Найперше – успішність фінансова. Щоб не десь далеко, а так, у краю, де ми всі народилися і живемо, людей влаштовував рівень їхнього життя. Наші пріоритети прості – щоб люди були забезпечені робочими місцями, мали хороші умови роботи, навчання, лікування, відпочинку та всебічного розвитку.

* Влада, яка допомагає і сприяє місцевому підприємництву. Має бути першочергово забезпечена фінансова, юридична, податкова та інша підтримка малим і середнім підприємствам, зокрема тим, що створюються. Кожна людина, яка виявила бажання «заробляти сама на себе в свою родину», повинна відчувати не спротив, а вагому допомогу від місцевої влади.

* Туристична галузь, про яку наразі лише говорять, та не розвивають, нарешті стала на шлях поступу. Так, ця галузь у нас мертва, хоча Корсунь та його околиці мають неабиякий шанс приваблювати туристів і заробляти на цьому значні кошти до бюджету. Тож вважаємо за потрібне оновити в дусі вимог часу головні історичні об’єкти, підтримати їх фінансово і технічно. Започаткуємо музеєфікацію Корсуня як міста, яке по праву називають історичним, – тобто активно пропагувати цей імідж в архітектурі, інтер’єрах, оформленні вулиць тощо. 

* Основними питаннями для нас є екологія, благоустрій, в тому числі підтримання в належному стані місцевих доріг, комфорт життя у місті, вирішення гострої проблеми сміттєзвалища, яке дотепер ніхто чи то не зміг, чи не захотів вирішувати.

Ми детально зупинилися лише на цих об’ємних завданнях, які готові вирішувати разом із депутатами і всією громадою. Однак треба буде активно просувати й багато інших справ, зокрема:

   • дбати як про розвиток шкіл, дитсадків, так і про позашкільні навчальні заклади;
   • підтримувати і талановиту молодь, і творчі колективи ветеранів; допомагати хору ветеранів, що об’єднує людей поважного віку та дадає їм життєвої снаги;
   • облаштовувати належним чином місця загального відпочинку людей, дитячі й спортивні майданчики з вільним інтернетом, озеленювати по-сучасному місто й села громади;
   • не допустити закриття стоматологічного кабінету в лікарні, адже для багатьох людей він є єдиною можливістю отримати цю медичну послугу;
   • розширити мережу автобусних маршрутів між населеними пунктами в межах громади. Щоб всі населені пункти громади були близькими один до одного і мали постійний зв’язок – транспортний, діловий і комунікаційний.

Впевнені, ці та інші завдання під силу нашій команді та кандидату на посаду міського голови – Руслану Обуховському, якому ми довіряємо і пліч-о-пліч з яким готові працювати на благо громади.

Вибори 25 жовтня – чудова нагода для кожного жителя громади привести до влади професійних людей. Розважливих і мудрих. Тих, хто звик працювати совісно і для людей.

З повагою і вірою в щасливе майбутнє нашої громади – команда «Нової політики».


Про нас

Наша команда згуртувала людей, які працюють з максимальною самовіддачею – кожен у своїй сфері. Бо ми звикли так жити і саме так ставитись до роботи – відповідально, з душею, професійно. Якщо ти вчитель – ти живеш школою і дітьми. Якщо підприємець – віддаєшся своїй справі сповна. Якщо працюєш у сфері охорони здоров’я – дбаєш, в першу чергу, про людей, а вже потім про себе.

Тож наша головна візія – новостворена громада має рухатися не навмання і не всліпу: потрібно професійно, чітко і прозоро планувати курс її розвитку, ставити та виконувати стратегічні завдання.

, КОМАНДА «НОВОЇ ПОЛІТИКИ»: ЗБУДУЄМО ГРОМАДУ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!, Надросся Online
Руслан Обуховський

У нашій команді зібралися люди, які мають за спиною певний важливий досвід – хто депутатський, хто професійний і життєвий. Так, приватний підприємець Руслан Обуховський займається підприємницькою діяльністю з 1990 року. Виріс він у сім’ї робітників і розпочинав власне становлення із робітничої професії: працював на мехзаводі. Маючи бажання і вроджений управлінський хист, взявся розвивати власну справу у сфері торгівлі. Всього у житті досягав самотужки – власними силами, завдяки відмінним організаційним здібностям, відкритості та доброму ставленню до людей. Здобув вищу освіту у Київській національній академії управління, адже фаховість і компетентність у роботі він вважає обов’язковими якостями. Разом із дружиною Анною виховує двох доньок і трьох синів. «Кожен керується власним мотивом іти в політику. У мене є чудова родина, є професійна зайнятість. Втім, діти виростають, а відчутних позитивних змін у нашому рідному місті, на жаль, немає. Краще майбутнє для підростаючого покоління – таким є мій мотив. Маю намір, сили і бажання використати власні знання і досвід на благо громади. І маю честь на чергових місцевих виборах вести команду розумних, професійних, гідних особистостей», – говорить Руслан Обуховський.

, КОМАНДА «НОВОЇ ПОЛІТИКИ»: ЗБУДУЄМО ГРОМАДУ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!, Надросся Online
Дмитро Антонов

Підсилюють цю команду педагоги, яких на Корсунщині знають як людей із високими моральними якостями та принципами. Дмитро Антонов – не лише учитель, а й громадський діяч, депутат районної ради, борець за екологію та здорове дозвілля молоді. Працює вчителем фізики та астрономії у Корсунь-Шевченківській ЗОШ №1, підтримує низку екологічних ініціатив, вважає нагальними питання порятунку річки Рось та забезпечення міста питною водою. Про річку, як акцентує Дмитро Володимирович, потрібно згадувати не лише тоді, коли цвіте вона і гине риба, а постійно. За Рось треба боротись, розробивши відповідну комплексну програму дій та впроваджувати їх, враховуючи існуючі ініціативи громадських організацій та активістів.

, КОМАНДА «НОВОЇ ПОЛІТИКИ»: ЗБУДУЄМО ГРОМАДУ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!, Надросся Online
Валентина Щербина

Педагог Валентина Щербина працює у Корсунь-Шевченківській ЗОШ №1 І-ІІІ ст. з 1987 р. дотепер. На Валентину Анатоліївну завжди можна покластися: вона розважлива, цілеспрямована, порядна людина, яка до кожного завдання підходить дуже відповідально. Пройшла ряд онлайн-навчань, тренінгів та семінарів щодо місцевого самоврядування. Цей досвід є важливим для вирішення непростих питань, які сьогодні постають перед органами місцевого самоврядування.

, КОМАНДА «НОВОЇ ПОЛІТИКИ»: ЗБУДУЄМО ГРОМАДУ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!, Надросся Online
Ігор Шкребтієнко

Фахівець із земельних питань Ігор Шкребтієнко глибоко обізнаний у сфері, яка нині потребує особливої уваги. Аби не бути ошуканою в земельних питаннях, громада потребує компетентних і чесних людей, котрі не допустять жодних махінацій в аграрній сфері та сфері землеустрою населених пунктів. Ігор Олександрович має більш як двадцятирічний досвід державної служби на різних посадах Держгеокадастру. Очолював у різні роки Корсунь-Шевченківський міський відділ, Тальнівський районний відділ та Шполянський. На сьогодні працює керівником юридичного відділу СПОП «Відродження» м. Шпола.

, КОМАНДА «НОВОЇ ПОЛІТИКИ»: ЗБУДУЄМО ГРОМАДУ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!, Надросся Online
Леся Даценко

Працівниця будинку культури, керівник самодіяльного ансамблю «Горицвіт» Леся Даценко сповнена натхнення, енергії та розуміння, як нині допомогти громаді, зокрема у культурній сфері життя. Самовимоглива й ініцаітивна, вона звикла у своїй діяльності ставити найвищу планку. Якщо робити – то лише професійно. Має досвід депутатства і вважає його важливим, адже добре орієнтується у питаннях роботи ради та знає, які зміни потрібні їй нині. Разом зі своїм творчим колективом Леся Даценко виступала у містах Німеччини та Польщі, де не упустила можливості вивчити досвід різних сфер їхньої життєдіяльності. Готова працювати, як і в попередній своїй каденції, не задля власних інтересів, а на користь людям.

, КОМАНДА «НОВОЇ ПОЛІТИКИ»: ЗБУДУЄМО ГРОМАДУ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!, Надросся Online
Віктор Носенко

Віктор Носенко, водій швидкої медичної допомоги, проживає у селі Гарбузині. Тож про проблеми села знає як ніхто і, як добрий господар, знає шляхи їх вирішення. Віктор Вікторович воював на Сході України, тож як захисник України він не піддасться ні на підкупи, ні на «домовленості», які виключають будь-яку можливість розвитку для громади. Вірить у чесність та відкритість у стосунках місцевої влади та мешканців міста й сіл.

, КОМАНДА «НОВОЇ ПОЛІТИКИ»: ЗБУДУЄМО ГРОМАДУ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!, Надросся Online
Наталія Соловей-Шевченко

Сімейний лікар-педіатр Наталія Соловей-Шевченко працює у КНП «Корсунь-Шевченківський ЦПМСД». Енергійна, молода та сповнена ідей, вона вносить нове бачення під час наших обговорень концепції розвитку громади, а також щиро переймається питанням подальшої долі сфери охорони здоров’я, зокрема на місцевому рівні. Ініціативна і небайдужа. Як, власне, кожен, хто став частиною нашої міцної команди, у якій людей об’єднали спільні цінності та ідеї.

Ми не маємо жодних ілюзій щодо того, який обсяг роботи чекає на тих, кому громада довірить своє майбутнє. Так, Корсунь-Шевченківську ОТГ потрібно було створити ще кілька років тому. Тоді б шлях її становлення був, можливо, більш гладким. Але цю можливість, як і багато інших, було упущено.

Попри все, ми віримо в нашу громаду і готові вести її вперед.

Віримо у людей і у щасливе майбутнє нашої громади!

- Реклама -

КОМЕНТУВАТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

- Реклама -

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Намагався підкупити дільничного

Корсунь-Шевченківський відділ Смілянської окружної прокуратури повідомив місцевого жителя про підозру за надання неправомірної вигоди службовій особі Досудовим розслідуванням встановлено, що...

У навчальному закладі Корсуня виявлено розтрату бюджетних коштів

До суду скеровано обвинувальний акт відносно службової особи одного з державних навчальних закладів міста Корсунь-Шевченківський за фактом розтрати бюджетних коштів та службового підроблення (ч....

Скандал і поліція: у Корсунь-Шевченківську міську раду викликали правоохоронців

Візити поліції в Корсунь-Шевченківську міську раду останнім часом стали явищем частим. Сьогоднішній день поповнив цю статистику. Сьогодні, 6 жовтня, виникла неординарна ситуація: до депутатки міської...

За крок до опалювального сезону: чи готовий Корсунь до холодів?

Тепло і сонячно (до 15-16 градусів тепла) вдень і майже морозно вночі – такою погодою дивує цьогорічний жовтень. Попри доволі лагідну погоду, осінь поступово...

Бібліотека у Корсуні-Шевченківському відзначила 120-літній ювілей

Золотолистий жовтень подарував нашій громаді чудову ювілейну дату: своє 120-ліття відзначила Публічна бібліотека Корсунь-Шевченківської міської ради. Історія нашої «скарбниці книг» сягає корінням початку ХХ століття,...
- реклама -

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

- Реклама -