14.4 C
Korsun'-Shevchenkivs'kyy
01 Жовтня, Четвер

Митці Корсунщини – в онлайні. Створено електронний каталог виробів майстрів району

АКТУАЛЬНО

Випробування загартовують характер: каратисти СК «Дельта» позмагались у масштабному турнірі

Майже вісімсот борців позмагалися у Відкритому чемпіонаті Полтавської області з карате, що відбувся 25 – 26 вересня у місті...

Конференція міської партійної організації ПП «Нова політика»

Корсунь-Шевченківська міська партійна організація Політичної партії «Нова політика» повідомляє про те, що 23 вересня 2020 року відбудеться конференція міської партійної...

Коронавірусна інфекція в Корсуні: зберігаються стрімка динаміка зростання і «жовта» зона

Коронавірусний сплеск, який зараз фіксується по всій країні, і в Корсунь-Шевченківському районі зберігає тенденцію до зростання. Кожен новий тиждень...
Надросся
Надросся
Надросся Online - інтернет-ресурс громадсько-політичної газети Корсунь-Шевченківщини "Надросся". Лише свіжі та актуальні новини району, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради, привітання та багато іншого.

Чи траплялося вам опинитися у ситуації, коли конче потрібні в дарунок вироби майстрів-умільців, а де їх взяти – не знаєте? Нам, «надросянам», така проблема знайома. Попри те, що Корсунщина рясніє талантами, у певний момент довелося поморочитися, аби зв’язатися із митцями та вибрати сувеніри до вподоби. А що робити гостям міста, які хочуть мати на згадку щось автентичне?

Звичайно, у нашому місті є торгові точки, де ще якось можна побачити невеличку частинку ексклюзиву, виробленого на Корсунщині. Але такого всеохоплюючого магазину-галереї, де можна було б неспішно роздивитися вироби, надихнутися і визначитися з вибором, — на жаль, немає.

Саме в поміч охочим придбати вироби корсунських майстрів, а також самим митцям реалізувати зроблену власноруч сувенірну та мистецьку продукцію «Надросся» започаткувало власний проєкт з розробки сайту «Вироби митців Корсунщини». Надихнуло ж на його створення спілкування із друзями-побратимами з міста Гіфхорна, які виявили бажання продавати таку автентичну корсунську продукцію у себе в Німеччині.

* * *

Нагадаємо, що цією пропозицією німецькі друзі поділилися із журналістами «Надросся» під час перебування «надросян» у гостинному Гіфхорні.

Як ми розповідали, у Гіфхорні є особлива волонтерська крамниця «Вельтладен» («Weltladen»), що спеціалізується на допомозі громадянам з різних країн світу. В крамниці реалізовують вироби, які виготовлені дрібними підприємствами, організаціями (наприклад, релігійними) або окремими громадянами країн Америки, Африки, Азії, Європи. Власниця магазину пані Крістіна Рот з радістю готова реалізовувати у ній і товари корсунських виробників.

Більше на тему: У німецькому Гіфхорні хочуть продавати корсунські вироби

, Митці Корсунщини – в онлайні. Створено електронний каталог виробів майстрів району, Надросся OnlineНімецькі партнери переконані, що у Корсуні є чимало цікавинок, які німці охоче купуватимуть. Але щоб власниці крамниці Крістіні Рот було легше ознайомитися із тими виробами, які може запропонувати корсунська сторона, і взяти їх на реалізацію, під час зустрічі було вирішено створити електронний каталог виробів.

* * *

По поверненні в Корсунь ми провели в медіа-центрі «Надросся» презентацію пропозиції Гіфхорна. Запросили до участі в обговоренні представників різних структур, які можуть виступити своєрідними комунікаторами із майстрами та підприємцями, та сприяти у створенні Каталогу. В ході обговорення пропозиції наголошувалося, що електронний каталог виробів має бути універсальним і містити зразки виробів та мистецьких робіт жителів Корсунщини найрізноманітнішого спрямування, а також контактну інформацію про майстра/виробника. Така концепція дозволить досягти дві мети – продемонструвати зразки продукції для німецьких партнерів та послугувати туристам і жителям Корсунщини, які будуть зацікавлені у придбанні автентичних корсунських сувенірів.

* * *

Вже безпосередньо в роботі каталог трансформувався у цілий сайт під назвою «Вироби майстрів Корсунщини» (електронна адреса — https://nadrossya.com/.ua). Величезну допомогу надала Корсунь-Шевченківська центральна районна бібліотека. Саме її працівники на чолі з директором Валентиною Шкребтій тримали зв’язок із митцями, забезпечували матеріалами для сайту і продовжуватимуть цю роботу надалі.

, Митці Корсунщини – в онлайні. Створено електронний каталог виробів майстрів району, Надросся OnlineТаким чином напередодні святкування Дня міста, яке відвідала й делегація з міста-побратима Гіфхорна, ми презентували громаді сайт «Вироби майстрів Корсунщини» як своєрідний подарунок Корсуню.

* * *

Зараз сайт повністю адаптований до роботи. Тут наразі представлені вироби в 13 категоріях, сайт містить понад 300 фото різних виробів. Завдячуємо за його розробку нашому талановитому співробітнику — журналісту, адміністратору електронних ресурсів Василю Манілу, який присвятив проєкту чимало часу і хисту.

, Митці Корсунщини – в онлайні. Створено електронний каталог виробів майстрів району, Надросся OnlineСлід зауважити, що сайт не є інтернет-магазином, тобто не має таких функцій, як електронне замовлення чи «кошик». Для зв’язку із митцем-виробником зазначений контактний номер його телефону, посередництвом якого можна домовитись про купівлю-продаж того чи іншого виробу.

Наскільки сайт стане успішним, залежить також і від аудиторії – більша кількість переглядів сайту підвищуватиме його рейтинг у пошукових системах. Тож, шановні корсунці, заходьте на nadrossya.com.ua, роздивляйтеся, замовляйте! Як-то кажуть, підтримаймо власного виробника.

І наостанок. Як зазначила голова партнерського об’єднання «Корсунь-Шевченківський — Гіфхорн» Валентина Довгопола, завдяки сайту гіфхорнці уже виявили інтерес до деяких виробів корсунських митців. Отже одна маленька мета нашої роботи досягнута.

А нашим землякам – усім, хто має творчий хист і вмілі руки, пропонуємо: якщо ви зацікавлені в тому, щоб ваші вироби придбали гості Корсуня або іноземні друзі, можете надавати фото із зразками ваших виробів для наповнення сайту. Контактувати можете із працівниками центральної районної бібліотеки та безпосередньо із «Медіа-центром «Надросся», контактний телефон: 096-686-37-66.

- Реклама -

КОМЕНТУВАТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

- Реклама -

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Випробування загартовують характер: каратисти СК «Дельта» позмагались у масштабному турнірі

Майже вісімсот борців позмагалися у Відкритому чемпіонаті Полтавської області з карате, що відбувся 25 – 26 вересня у місті...

Конференція міської партійної організації ПП «Нова політика»

Корсунь-Шевченківська міська партійна організація Політичної партії «Нова політика» повідомляє про те, що 23 вересня 2020 року відбудеться конференція міської партійної організації ПП «Нова політика» з...

Коронавірусна інфекція в Корсуні: зберігаються стрімка динаміка зростання і «жовта» зона

Коронавірусний сплеск, який зараз фіксується по всій країні, і в Корсунь-Шевченківському районі зберігає тенденцію до зростання. Кожен новий тиждень плюсує кількість хворих, передусім у...

Диким звірям розкидатимуть принади із вакциною проти сказу

Про це інформує Корсунь-Шевченківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області. Так звана пероральна імунізація проти сказу повітряним методом передбачена для диких м’ясоїдних тварин...

У передвиборчу кампанію активізувались не тільки політики, а й… шахраї

Передвиборча кампанія, яка наразі стартувала, для шахраїв — черговий шанс поживитися, якого комбінатори не упускають. Нещодавно жителька міста, пенсіонерка повідомила редакції газети «Надросся», що невідомі...
- реклама -

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

- Реклама -