2.4 C
Korsun'-Shevchenkivs'kyy
26 Жовтня, Вівторок

“Нові сили – нові дії!”: звернення до громади кандидата на посаду Корсунь-Шевченківського міського голови Руслана Обуховського

ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ

АКТУАЛЬНО

У Корсуні-Шевченківському затримано шахрая, який ошукав стареньку жінку. ФОТО

Чоловіку, який ошукав місцеву пенсіонерку за схемою «Ваш родич у біді» оголошено про підозру за ч. 2 ст. 190...

Намагався підкупити дільничного

Корсунь-Шевченківський відділ Смілянської окружної прокуратури повідомив місцевого жителя про підозру за надання неправомірної вигоди службовій особі Досудовим розслідуванням встановлено, що...

У навчальному закладі Корсуня виявлено розтрату бюджетних коштів

До суду скеровано обвинувальний акт відносно службової особи одного з державних навчальних закладів міста Корсунь-Шевченківський за фактом розтрати бюджетних...
Надросся
Надросся
Надросся Online - інтернет-ресурс громадсько-політичної газети Корсунь-Шевченківщини "Надросся". Лише свіжі та актуальні новини району, розгляд проблемних питань в суспільному житті, приватні оголошення, корисні поради, привітання та багато іншого.

Кандидат на посаду Корсунь-Шевченківського міського голови Обуховський Руслан Сергійович. Звернення до громади. 

Друзі!

, “Нові сили – нові дії!”: звернення до громади кандидата на посаду Корсунь-Шевченківського міського голови Руслана Обуховського, Надросся OnlineСьогодні ми перебуваємо за крок до місцевих виборів. І нам усім слід осмислити вагомість того факту, що після 25 жовтня 2020 року для Корсунь-Шевченківської громади розпочнеться найбільш серйозний етап – етап її створення і становлення. 

Тому вибір очільника громади, а також депутатів міської, районної та обласної рад повинен бути максимально виваженим і мудрим. Обсяг роботи на старті діяльності новоутвореної об’єднаної громади буде колосальним, і наша команда – команда «Нової політики» – має достатньо знань, ентузіазму та досвіду, щоб спрацювати успішно, створити нову організаційну структуру громади та впоратися із численними завданнями й викликами, що чекають попереду.

Багато спілкуючись із людьми, постійно чую нарікання, доволі конструктивні зауваження до роботи органів влади. Все це мені не байдуже. Тому хочу допомогти, допомогти і як управлінець, і як людина, яка дуже любить своє місто.

Місцева влада повинна існувати не заради влади, а заради корсунців. Дуже легко відкрито і привселюдно говорити про любов до свого міста, але набагато важче заслужити повагу людей хорошими справами, щоб реальні прояви цієї вдячності відчув кожен житель. Щастя і добробут усіх жителів громади – моя мета. Проблеми кожної бабусі, дідуся, молодої сім’ї, студента, людини з обмеженими можливостями, ветерана війни я добре знаю і знаю, як їх вирішувати.

У центрі всіх запланованих нами справ та проєктів є і завжди будуть потреби людини. Ми повинні зрозуміти, що чиновники – не «господарі життя», а лише наймані працівники, які повинні виконувати свої обов’язки совісно. Проблеми новоствореної громади можуть бути вирішені шляхом раціонального використання бюджетних коштів, а також додаткових надходжень до бюджету завдяки залученню інвестицій, участі в проєктах, зокрема міжнародних. Якісні та чесні тендери – запорука раціонального використання коштів громади.

Більшої уваги заслуговують наші школи, дитсадки та заклади позашкільної освіти. Там має бути комфортно, тепло, добре і вчителям, і дітям. На сьогодні, впевнений, потрібно подбати про повноцінний розвиток цих закладів, а ніяк не про їх оптимізацію. Будемо працювати над забезпеченням безкоштовного здорового харчування для учнів початкових класів. Впровадимо у всіх закладах освіти громади програму «Нове шкільне харчування». Також вирішимо питання із курсуванням шкільного автобуса із тих віддалених вулиць міста, звідки дістатися до закладів освіти на сьогодні проблематично. Дбати про підростаюче покоління – означає дбати про майбутнє громади.

Виховуючи п’ятьох дітей, я знаю, як важливо дати малечі можливість виплеснути свою енергію в безпечному руслі. Тому нашим завданням буде створити всі умови для фізичного розвитку та активного відпочинку дітей та молоді. Гарантую, що протягом найближчих двох років у громаді зможу створити нові сучасні спортивні локації, місця для змістовного відпочинку підростаючого покоління, а також красиві громадські простори.

Не менш важливою є турбота про літніх людей. Вважаю за необхідне забезпечити їх можливістю користуватися безкоштовно усіма без винятку автобусними маршрутами в межах громади. Підтримаємо творчі ветеранські колективи й осередки, аби люди поважного віку молоділи душею та були ще довго активними, втілюючи власні творчі плани в життя.

За відгуками містян, вони мріють про те, щоб Заповідник став місцем, куди будуть вести всі дороги: жителі громади, гості зі всієї України повинні знайти для себе тут відпочинок – змістовний, цікавий, пізнавальний.

Мені потрібна ваша підтримка, аби забезпечити розвиток соціальної інфраструктури, освіти, медицини, культури, туризму. Щодо сфери культури, скажімо, маємо в планах реалізувати ряд креативних проєктів, серед яких – розвиток на базі районного будинку культури самодіяльного театру, а також розвиток культурно-освітніх просторів, бібліотек.

Припинимо екологічний безлад і нарешті візьмемося за поліпшення стану річки Рось. Адже не буде річки – місто втратить свою головну цінність. Якісна питна вода для корсунців – також серед першочергових і найбільш актуальних питань.   

Разом із командою «Нової політики» ми чітко знаємо, що об’єднаній громаді неможливо ефективно розвиватися без власної стратегії. Ми маємо конкретні напрацювання щодо довготермінового перспективного плану заходів, що окреслюють курс громади та її стратегічні цілі.

Ви маєте зробити вибір, зробити його усвідомлено, розуміючи всі можливі наслідки. Тому я хочу сказати: вірити потрібно не словам, а вчинкам. Разом із вами ми доведемо, що порядок можна навести, якщо люди співпрацюватимуть із владою і довірятимуть їй, а їхні обранці будуть їм віддано служити!

З повагою – Руслан Обуховський

КОРСУНЦІ – ПРО КАНДИДАТА НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОБУХОВСЬКОГО Р.С.

Тамара Степанівна Компанієць, голова Корсунь-Шевченківської районної організації ветеранів:

ЛЮДИНА СЛОВА

Корсунь-Шевченківська районна організація ветеранів хоче висловити слова вдячності Руслану Сергійовичу Обуховському та підтримати його як кандидата на посаду міського голови.

Я познайомилась із Русланом Сергійовичем, коли звернулась до нього із проханням допомогти ветеранській організації, адже працюємо ми на громадських засадах, не отримуємо заробітної платні, а в нашій організації є багато людей хворих, які дуже потребують допомоги.

Ми звертались по допомогу до багатьох, проте ніхто на наше прохання не відгукувався. Розумію, що час зараз скрутний, але ми своїми силами не здатні були вирішити свої проблеми, тому й шукали підмоги. Людяність, чуйність і підтримку ми отримали лише від Руслана Сергійовича. Він пообіцяв допомогти – і зробив обіцяне.

Завдяки його матеріальному сприянню ми надали допомогу Базарній Світлані Павлівні, яка лежить хвора після інсульту і погано себе почуває, Фесуненко Валентині Варфоломіївні – людині хворій та одинокій, в якої немає дітей і близьких, а є лише ветеранська організація та добрі люди, які її підтримують. Тепер у нас залишились ще благодійні кошти, і ми вирішуємо, кому із ветеранів вони нині найбільш потрібні.

Щиро вдячні Обуховському Руслану Сергійовичу за доброту, щирість, чуйність та за підтримку наших сивочолих ветеранів. І, звичайно, ми пишаємось тим, що в нинішній час у суспільстві є люди, котрі готові без зволікань допомогти людям нужденним”.

Учні та батьки 3-А класу ЗСШ №5:

Ось такий затишок панує в нашому класі!

, “Нові сили – нові дії!”: звернення до громади кандидата на посаду Корсунь-Шевченківського міського голови Руслана Обуховського, Надросся Online

“Завдяки благодійній допомозі Обуховського Руслана Сергійовича у 3-А класі ЗСШ І-ІІІ ступенів №5 запанував затишок та комфорт.

Учні та батьки 3-А класу вдячні за допомогу в осучасненні нашого освітнього простору: ремонту й оснащення входу для наших діток, придбання лінолеуму для класної кімнати, учительського стільця та оновлення інтер’єру.

Вдячні за Вашу щедрість, людяність і сердечність. Бажаємо Вам подальших успіхів у благородних справах, здоров’я, поваги і тепла від усіх людей, які зустрічаються на Вашій життєвій дорозі. Нехай Вам в усьому щастить!”

Валентина Василівна Мусієнко, голова ОСББ буд. №131 по вул. Ярослава Мудрого:

“Від імені жителів будинку №131, що по вул. Ярослава Мудрого, як голова ОСББ хочу висловити слова подяки та підтримки Обуховському Руслану Сергійовичу за те, що він відреагував на прохання щодо благоустрою нашої прибудинкової території з розумінням і максимально швидко.

Ми мали проблему: занедбану прибудинкову територію та роками накопичене сміття, яке нам було не під силу прибрати своїми силами, адже більшість із нас – пенсіонери, люди літнього віку…

Звернувшись до Руслана Сергійовича, ми отримали слова підтримки, а вже наступного дня – їх реальне підтвердження. Сказав – зробив: чи часто ми зустрічаємо таке у щоденному житті? Чимало автівок сміття вивезено, а скільки роботи зроблено – і все за дуже короткий час, охайно і якісно. Ми відчуваємо глибоку вдячність за цю допомогу і за те, що є ще серед нас люди слова, на яких можна покластися”.

Працівники клініко-діагностичної лабораторії КНП «Корсунь-Шевченківська ЦРЛ»:

Допомагає завжди, а не «під вибори»

, “Нові сили – нові дії!”: звернення до громади кандидата на посаду Корсунь-Шевченківського міського голови Руслана Обуховського, Надросся OnlineНа щастя, добрі справи у нас робляться не тільки «під вибори». Ми маємо досвід спілкування і тривалої співпраці із хорошою і щирою людиною, яка неодноразово нам допомагала, завжди проявляє щиру турботу та людяність – Русланом Сергійовичем Обуховським.

Особлива вдячність йому за надане нам обладнання, яке допомагає зберегти у всіх кабінетах клініко-діагностичної лабораторії належний температурний режим при виробничому процесі. Саме температурний режим є головною запорукою достовірності отриманих результатів аналізів.

Ми працюємо цілодобово, до того ж працюємо з біологічним матеріалом, а це посилює напругу, зокрема зорову. В перервах між змінами маємо можливість перепочити у комфортних умовах також завдяки підтримці Руслана Сергійовича, який створив для нас побутовий затишок у нашій кімнаті для персоналу.

 

 

 

- Реклама -

КОМЕНТУВАТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

- Реклама -

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

У Корсуні-Шевченківському затримано шахрая, який ошукав стареньку жінку. ФОТО

Чоловіку, який ошукав місцеву пенсіонерку за схемою «Ваш родич у біді» оголошено про підозру за ч. 2 ст. 190...

Намагався підкупити дільничного

Корсунь-Шевченківський відділ Смілянської окружної прокуратури повідомив місцевого жителя про підозру за надання неправомірної вигоди службовій особі Досудовим розслідуванням встановлено, що за керування автомобілем у стані...

У навчальному закладі Корсуня виявлено розтрату бюджетних коштів

До суду скеровано обвинувальний акт відносно службової особи одного з державних навчальних закладів міста Корсунь-Шевченківський за фактом розтрати бюджетних коштів та службового підроблення (ч....

Скандал і поліція: у Корсунь-Шевченківську міську раду викликали правоохоронців

Візити поліції в Корсунь-Шевченківську міську раду останнім часом стали явищем частим. Сьогоднішній день поповнив цю статистику. Сьогодні, 6 жовтня, виникла неординарна ситуація: до депутатки міської...

За крок до опалювального сезону: чи готовий Корсунь до холодів?

Тепло і сонячно (до 15-16 градусів тепла) вдень і майже морозно вночі – такою погодою дивує цьогорічний жовтень. Попри доволі лагідну погоду, осінь поступово...
- реклама -

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

- Реклама -