Склад дільничних виборчих комісій, які працюватимуть на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року на території Корсунь-Шевченківського району

Як інформує Національна спілка журналістів України, ЦВК вперше з часів незалежності відмовилася друкувати виборчу інформацію у місцевій пресі. Центральна виборча комісія не передбачила у кошторисах Окружних виборчих комісій видатків на оприлюднення в регіональних і місцевих газетах інформації про діяльність окружкомів, зокрема, формування складів дільничних виборчих комісій. Це є порушенням Закону України «Про вибори народних депутатів України» та не сприяє публічності і прозорості виборчого процесу, переконані в Національній спілці журналістів України.

Отже, ймовірно, списків особового складу дільничних виборчих комісій (ДВК), які працюватимуть на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня, в газеті «Надросся» оприлюднено не буде. Втім, запити на цю інформацію від наших читачів до редакції ПП «Медіа-центр «Надросся» надходять постійно.

Тож аби громадяни-виборці з числа жителів Корсунь-Шевченківського району змогли ознайомитися зі складом дільничних комісій, з якими їм доведеться спілкуватися під час власного волевиявлення 21 липня, ПП «Медіа-центр «Надросся» оприлюднює списки ДВК на сайті «Надросся он-лайн» (безкоштовно).
Списки надані головою Окружної виборчої комісії №196 Оленою Босенко.

Одномандатний виборчий округ № 196

Позачергові вибори народних депутатів України

21 липня 2019 року

Особовий склад ДВК

  

Виборча дільниця № 710340

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Грушевський Микола Григорович Голова комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Данілова Галина Василівна Заступник голови комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
3 Ткаченко Ольга Юріївна Секретар комісії Ванникова Ірина Валеріївна
4 Бойко Світлана Іванівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Вихристенко Галина Андріївна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Єгорова Тамара Борисівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
7 Ільченко Людмила Миколаївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Кисимес Валентина Євгенівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Кравченко Юлія Сергіївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
10 Литвин Валентина Василівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
11 Луценко Марія Василівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
12 Луценко Олена Леонідівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
13 Мариненко Світлана Олександрівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Романенко Володимир Григорович Член комісії Аграрна партія України
15 Харченко Тетяна Володимирівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
16 Щербанич Олександр Петрович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”

 

 

 

Виборча дільниця № 710341

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Дударенко Евгеній Анатолійович Голова комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
2 Гусак Світлана Юріївна Заступник голови комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
3 Шевченко Леся Іванівна Секретар комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Аджубей Леся Леонідівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
5 Безпала Наталія Василівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
6 Богач Оксана Олександрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
7 Діденко Ірина Василівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
8 Здорик Тетяна Іванівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кравченко Олександр Михайлович Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
10 Крученко Микола Володимирович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Кульчановский Юрій Миколайович Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
12 Мельник Максим Васильович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
13 Оберемко Вікторія Віталіївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Тодорова Наталія Дмитрівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
15 Томіленко Людмила Василівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Чугунова Ольга Володимирівна Член комісії Аграрна партія України
17 Шевченко Олена Олександрівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
18 Шкребтієнко Наталія Георгіївна Член комісії Бобов Геннадій Борисович

 

 

 

Виборча дільниця № 710342

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Косташ Олена Олександрівна Голова комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
2 Хіміченко Ніна Іванівна Заступник голови комісії Стріхарський Андрій Петрович
3 Філоненко Юлія Василівна Секретар комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
4 Баланін Сергій Владиславович Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Брешенко Оксана Володимирівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
6 Буценко Наталка Василівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
7 Вінніченко Галина Вікторівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Дехтерева Алла Миколаївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Кугай Людмила Святославівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кугай Тетяна Іванівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
11 Кузьменко Ніна Сергіївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Мелешко Надія Іванівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Нестеренко Любов Іванівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Риженко Галина Іванівна Член комісії Аграрна партія України
15 Щербина Аліна Вадимівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
16 Щербина Ігор Вадимович Член комісії Собченко Олег Андрійович

 

 

 

Виборча дільниця № 710343

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Заболотня Тетяна Миколаївна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Єрмак Ніна Анатоліївна Заступник голови комісії Ванникова Ірина Валеріївна
3 Запара Мар’яна Василівна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
4 Білоушенко Олена Володимирівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
5 Богуш Лариса Олексанлрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
6 Вихрист Ольга Максимівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Завертайло Вікторія Петрівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
8 Каракай Валентина Володимирівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Керекеша Оксана Ігорівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Покатілов Дмитро Андрійович Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
11 Покатілова Ольга Анатоліївна Член комісії Аграрна партія України
12 Промишлянська Галина Володимирівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
13 Рєзнік Галина Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Сергієнко Людмила Миколаївна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Січкар Галина Володимирівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
16 Стефанович Світлана Петрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Шевченко Віктор Павлович Член комісії Бобін Юрій Валентинович
18 Шкурченко Людмила Петріївна Член комісії Собченко Олег Андрійович

 

 

 

Виборча дільниця № 710344

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Кияниця Марія Петрівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Карпенко Валерій Васильович Заступник голови комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Лазаренко Алла Вікторівна Секретар комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
4 Баланіна Тетяна Анатоліївна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Завертайло Тетяна Анатоліївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Кобко Антоніна Михайлівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
7 Кузьменко Валентина Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
8 Михайлюк Сніжана Андріївна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
9 Мінченко Олена Іванівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
10 Плашенко Ярослав Олексійович Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
11 Сікачина Лариса Олексіївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
12 Степаненко Олена Вікторівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
13 Третяк Надія Петрівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
14 Федірко Геннадій Михайлович Член комісії Аграрна партія України
15 Фесенко Юлія Василівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Шульга Валентина Іванівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710345

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Шевель Людмила Іванівна Голова комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
2 Позднякова Наталія Анатоліївна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Шредер Вікторія Вікторівна Секретар комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Домачук Наталія Вікторівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
5 Дуженко Марина Вікторівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Ляпун Юлія Миколаївна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
7 Осадченко Вікторія Олександрівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
8 Павленко Тетяна Володимирівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Плашенко Лідія Михайлівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
10 Поздняков Олександр Миколайович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
11 Поляков Олег Володимирович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Степаненко Ольга Василівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
13 Тарасенко Валентина Василівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
14 Тепленко Галина Миколаївна Член комісії Політична партія “Сила Людей”
15 Холодило Олена Вікторівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Шаблій Олена Онисимівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Шевель Микола Леонідович Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
18 Шульга Владислав Сергійович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710346

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Гриб Дмитро Анатолійович Голова комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Чередніченко Наталія Василівна Заступник голови комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Гулевата Ольга Юріївна Секретар комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Боліла Галина Миколаївна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Гулевата Ольга Юріївна Член комісії Собченко Олег Андрійович
6 Гусак Антоніна Михайлівна Член комісії Аграрна партія України
7 Завертайло Ірина Михайлівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
8 Загоровський Владислав Володимирович Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
9 Крат Жанна Петрівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Левченко Дарина Андріївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
11 Лисенко Владислав Ігорович Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
12 Матірко Володимир Васильович Член комісії Бобов Геннадій Борисович
13 Прудь Катерина Петрівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
14 Симоненко Зінаїда Степанівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
15 Соловей Дмитро Анатолійович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
16 Черенько Галина Володимирівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
17 Шадура Ольга Степанівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Шевченко Ольга Володимирівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710347

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Гудзенко Світлана Геннадіївна Голова комісії Аграрна партія України
2 Пухов Павло Володимирович Заступник голови комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Ковтун Ірина Вікторівна Секретар комісії Бобін Юрій Валентинович
4 Бочковська Лариса Миколаївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
5 Бочковський Юрій Михайлович Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
6 Керекеша Володимир Дмитрович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
7 Лехина Альона Миколаївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
8 Литвиненко Наталія Вікторівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
9 Матвієнко Віра Іллівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
10 Мороз-Відова Наталія Володимирівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
11 Панасюк Алла Анатолійовна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
12 Патлай Анатолій Іванович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
13 Патлай Наталія Іванівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Петренко Ольга Констянтинівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
15 Федосій Людмила Василівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Чаплинський Станіслав Павлович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
17 Шаблій Катерина Володимирівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
18 Шевченко Лідія Іванівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710348

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Степанов Валерій Павлович Голова комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Бараненко Богдан Володимирович Заступник голови комісії Клацун Ярослав Михайлович
3 Дубенець Лариса Михайлівна Секретар комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бойко Віта Володимирівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
5 Дубенець Іван Борисович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
6 Затулій Віктор Дмитрович Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Іваненко Наталія Василівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Кузьменко Тетяна Іванівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
9 Лісова Людмила Олександрівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
10 Льовіна Наталія Миколаївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
11 Мельнікова Олеся Василівна Член комісії Політична партія “Сила Людей”
12 Моренко Людмила Володимирівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Нелюбова Катерина Святославівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
14 Паливода Анна Василівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
15 Порпленко Людмила Олексіївна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
16 Прус Ганна-Любов Миронівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
17 Риженко Максим Ігоревич Член комісії Бобов Геннадій Борисович
18 Слупська Олена Андріївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710349

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Якименко Олена Олександрівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Безугла Тетяна Олегівна Заступник голови комісії Бобов Геннадій Борисович
3 Дяченко Олена Василівна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
4 Кузьменко Оксана Петрівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
5 Лазарева Марія Тимофіївна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Мачула Павло Петрович Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
7 Новохацька Ніна Миколаївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
8 Палик Юрій Петрович Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Петренко Віра Іванівна Член комісії Політична партія “Сила Людей”
10 Полтавська Любов Володимирівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Рада-Сіренко Ольга Вікторівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
12 Сватуха Валентина Михайлівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
13 Слупська Людмила Вікторівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
14 Слупська Наталія Вікторівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
15 Стороженко Віктор Власович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
16 Шевченко Валентина Федорівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710350

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Пшоно Віра Вікторівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Маценко Надія Михайлівна Заступник голови комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Костенко Людмила Петрівна Секретар комісії Бобов Геннадій Борисович
4 Гладишенко Галина Володимирівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Дяченко Олена Василівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
6 Кириленко Валентина Михайлівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Костенко Інна Олександрівна Член комісії Аграрна партія України
8 Лапатєй Юлія Олександрівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
9 Лисенко Наталія Іванівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
10 Луценко Галина Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
11 Оношко Ольга Михайлівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
12 Петриченко Василь Степанович Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
13 Прокопенко Ольга Іванівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
14 Решетняк Володимир Петрович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
15 Савченко Людмила Миколаївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Савченко Ольга Володимирівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”

 

 

 

Виборча дільниця № 710351

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Оніщенко Тетяна Василівна Голова комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Супрун Галина Михайлівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Погребняк Віктор Григорович Секретар комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
4 Гузовський Юрій Миколайович Член комісії Бобін Юрій Валентинович
5 Коцюрба Анатолій Степанович Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
6 Кузьменко Наталія Василівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Морозов Олександр Геннадійович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
8 Оніщенко Галина Василівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Оніщенко Ольга Денисівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Охріменко Тетяна Володимирівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
11 Піскова Оксана Володимирівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Сущенко Альвіна Олександрівна Член комісії Аграрна партія України
13 Тимчук Євдокія Володимирівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
14 Тішаніна Руслана Сергіївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710352

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Журавель Тетяна Василівна Голова комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
2 Літовченко Наталія Петрівна Заступник голови комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Карпова Наталія Леонідівна Секретар комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Авраменко Оксана Михайлівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
5 Блохіна Тамара Володимирівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
6 Дем’янчук Лариса Валер’ївна Член комісії Аграрна партія України
7 Кочнева Ольга Андріївна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
8 Кравченко Ігор Михайлович Член комісії Собченко Олег Андрійович
9 Лавріненко Ірина Михайлівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
10 Миколенко Ольга Іванівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Музиченко Володимир Іванович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Піргат Валентина Степанівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
13 Саєнко Любов Іванівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
14 Сердюк Юлія Миколаївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
15 Хмара Світлана Яківна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Чуєнко Лариса Романівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”

 

 

 

Виборча дільниця № 710353

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Пістряк Тамара Вячеславівна Голова комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Зубко Тамара Іванівна Заступник голови комісії Аграрна партія України
3 Кучеренко Наталія Яківна Секретар комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Авраменко Олена Миколаївна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
5 Вдовченко Михайло Васильович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
6 Кадельчук Людмила Олексіївна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Клівак Олексій Володимирович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Ковальська Наталія Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
9 Масюк Таміла В’ячеславівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Муценко Галина Іванівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
11 Павличук Ольга Олексіївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
12 Рак Ася Андріївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
13 Рябоконь Яна Олександрівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
14 Семиволос Андрій Вікторович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
15 Фастович Лідія Миколаївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
16 Хижняк Людмила Володимирівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович

 

 

 

Виборча дільниця № 710354

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Миколенко Наталія Михайлівна Голова комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
2 Калініченко Сергій Андрійович Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Вдовченко Леся Петрівна Секретар комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
4 Белікова Тетяна Олександрівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
5 Гальчун Ірина Василівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
6 Данільченко Олена Миколаївна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
7 Іллічук Людмила Василівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
8 Каракай Олександра Сергіївна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Люлька Людмила Миколаївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
10 Малєнок Юлія Михайлівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
11 Оксентенко Лідія Олександрівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Савчук Людмила Валентинівна Член комісії Аграрна партія України
13 Сахно Тамара Вікторівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
14 Сліпченко Ірина Анатоліївна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
15 Тимченко Таміла Василівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Шведенко Валентина Іванівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710355

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Карпов Юрій Васильович Голова комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Очеретня Раїса Миколаївна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Пістряк Юрій Миколайович Секретар комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бабенко Олександра Олександрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
5 Жарко Ярослав Петрович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Кравченко Людмила Іванівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
7 Лагодзінська Наталія Миколаївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Левченко Оксана Миколаївна Член комісії Аграрна партія України
9 Литвиненко Юлія Миколаївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Максимова Раїса Олександрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
11 Масюк Ольга Германівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Очеретній Микола Іванович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
13 Пістряк Юрій Миколайович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
14 Сліпченко Анатолій Андрійович Член комісії Бобін Юрій Валентинович
15 Хаврусь Вікторія Валеріївна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович

 

 

 

Виборча дільниця № 710356

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Москаленко Алла Борисівна Голова комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Мельничук Тетяна Олегівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Сичкова Ольга Онуфрієвна Секретар комісії Аграрна партія України
4 Бзенко Наталія Михайлівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
5 Ведмеденко Людмила Іванівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
6 Лисенко Валентина Петрівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Назаренко Вікторія Олександрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
8 Назаренко Ірина Миколаївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
9 Оришака Наталія Онуфріївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Семененко Валентина Андріївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Сичков Анатолій Петрович Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
12 Тацюн Юлія Петрівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Темченко Вікторія Анатоліївна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
14 Терещенко Світлана Вікторівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна

 

 

 

Виборча дільниця № 710357

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Передерій Антоніна Миколаївна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Гребенченко Ніна Андріївна Заступник голови комісії Ванникова Ірина Валеріївна
3 Тарасенко Валентина Миколаївна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
4 Берлюта Анна Тарасівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Гевкалюк Оксана Борисівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
6 Гуріненко Пелагея Михайлівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
7 Долінський Сергій Вадимович Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Кукла Людмила Гнатівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Соломаха Надія Іванівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Сутика Анатолій Петрович Член комісії Бобов Геннадій Борисович
11 Сутика Оксана Василівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
12 Тарасенко Тетяна Андріївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
13 Халаберда Тетяна Володимирівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
14 Цабенко Олексій Володимирович Член комісії Бобін Юрій Валентинович

 

 

 

Виборча дільниця № 710358

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Кравець Тетяна Павлівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
2 Єлізарова Тетяна Дмитрівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Кравченко Олена Юріївна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
4 Білокур Наталія Павлівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
5 Білошапка Ольга Василівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
6 Боліла Ольга Вікторівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Дзебчук Василь Іванович Член комісії Собченко Олег Андрійович
8 Задніпряна Наталія Миколаївна Член комісії Аграрна партія України
9 Кокіт-Мельник Марія Юріївна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
10 Кузьменко Марія Миколаївна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Миколенко Ніна Борисівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
12 Набережна Наталія Миколаївна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Павленко Тетяна Вікторівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Усачова Аліса Володимирівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710359

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Корінець Любов Григорівна Голова комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Патлай Олександра Павлівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Аркуша Оксана Іванівна Секретар комісії Аграрна партія України
4 Вертеба Людмила Олексіївна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
5 Дворкова Ольга Вікторівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Лис Наталія Андріївна Член комісії Собченко Олег Андрійович
7 Онищенко Віталіна Миколаївна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
8 Онищенко Ігор Сергійович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
9 Онищенко Людмила Миколаївна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Онищенко Сергій Миколайович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Трубіцина Тетяна Геннадіївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Федоренко Галина Миколаївна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
13 Чорноус Ірина Степанівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
14 Ярошенко Леонід Сергійович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”

 

 

 

Виборча дільниця № 710360

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Даніленко Ірина Сергіївна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Жуковська Світлана Петрівна Заступник голови комісії Бобін Юрій Валентинович
3 Бєлих Тетяна Олександрівна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Бабак Наталія Григоріївна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
5 Даніленко Катерина Петріївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
6 Масюк Олена Володимирівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
7 Миколенко Лідія Дмитрівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Мороз Катерина Іванівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
9 Онучак Лідія Павлівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
10 Петренко Мирослава Георгіївна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
11 Порпленко Сергій Борисович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
12 Резніченко Ніна Миколаївна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Томіленко Ганна Оліянівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Чміленко Оксана Василівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710361

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Шолудько Таїса Володимирівна Голова комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Плохута Людмила Вікторівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Строчинська Ольга Іванівна Секретар комісії Шерстюк Сергій Володимирович
4 Банах Юлія Миколаївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
5 Бондар Наталія Іванівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
6 Григоренко Ольга Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
7 Задорожня Ірина Михайлівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Закрасняна Світлана Олександрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
9 Іваненко Світлана Михайлівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
10 Матвійко Василь Миколайович Член комісії Бобін Юрій Валентинович
11 Павленко Тетяна Вікторівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
12 Павленко Тетяна Вікторівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
13 Темненко Ольга Леонідівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Тепленко Оксана Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
15 Ткаченко Валентина Олександрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Цилюрик Галина Георгіївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710362

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Зборівська Ірина Василівна Голова комісії Собченко Олег Андрійович
2 Зборівська Надія Іванівна Заступник голови комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Гонтар Григорій Васильович Секретар комісії Бобін Юрій Валентинович
4 Банах Тетяна Миколаївна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
5 Зборівський Микола Григорович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Малюк Лідія Миколаївна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
7 Мельник Тетяна Петрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Метелиця Володимир Олександрович Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Омельченко Лілія Віталіївна Член комісії Аграрна партія України
10 Рябчич Наталія Миколаївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Філоненко Володимир Борисович Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
12 Чередник Лідія Іванівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
13 Шевченко Юлія Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
14 Шпотак Олена Василівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
15 Яценко Олена Вікторівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Ященко Валентина Миколаївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710363

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Богданова Людмила Іванівна Голова комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
2 Гайдай Тетяна Іванівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
3 Михайлюк Юлія Олегівна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
4 Безугла Ольга Панасівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
5 Безугла Юлія Олександрівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
6 Гайдай Олег Анатолійович Член комісії Аграрна партія України
7 Гончар Ольга Олексіївна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Кріт Ніна Олександрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
9 Кріт Олександр Юрійович Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
10 Кріт Ольга Олександрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Моцак Ольга Іванівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
12 Прилуцька Олена Іванівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Савченко Валентина Іванівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Савченко Іван Павлович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
15 Сіренко Галина Григорівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Шевченко Ольга Олексіївна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710364

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Харченко Борис Ілліч Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Дрозд Людмила Анатоліївна Заступник голови комісії Шерстюк Сергій Володимирович
3 Максименко Світлана Василівна Секретар комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Дрозд Любов Олександрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
5 Єременко Катерина Михайлівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Марченко Валерій Петрович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
7 Орел Людмила Дмитрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Понамаренко Леонід Якович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
9 Степаненко Петро Володимирович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Степаненко Тетяна Павлівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
11 Федірко Галина Василівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
12 Фесенко Мотрона Трохимівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
13 Харченко Світлана Андріївна Член комісії Аграрна партія України
14 Черниш Тамара Яківна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
15 Чумаченко Катерина Миколаївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
16 Шаповал Людмила Іванівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710365

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Миронюк Альона Володимирівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Одноволик Галина Дмитрівна Заступник голови комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Сергієнко Тетяна Миколаївна Секретар комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Зубаченко Галина Леонідівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Кодола Світлана Вікторівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
6 Котляренко Тетяна Сергіївна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
7 Кушенко Валентина Федорівна Член комісії Політична партія “Сила Людей”
8 Литус Валентина Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
9 Литус Раїса Іванівна Член комісії Аграрна партія України
10 Перетятько Анатолій Миколайович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
11 Перетятько Євгенія Іванівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Перетятько Олександра Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
13 Підвальна Ріта Володимирівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
14 Славінська Ольга Борисівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”

 

 

 

Виборча дільниця № 710366

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Рибник Ганна Михайлівна Голова комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Порпленко Юрій Валентинович Заступник голови комісії Шерстюк Сергій Володимирович
3 Жук Ірина Юріївна Секретар комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
4 Головін Віктор Кузьмович Член комісії Аграрна партія України
5 Головін Руслан Іванович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
6 Дутчина Надія Захарівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Жук Ірина Юріївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
8 Задніпряна Галина Олексіївна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Поліщук Іван Сергійович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Темченко Людмила Іванівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
11 Хусаінов Роман Олександрович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
12 Хусаінова Ольга Олександрівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
13 Хусаїнова Ольга Олександрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
14 Ященко Іван Іванович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710367

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Кальченко Наталія Василівна Голова комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
2 Глущенко Наталія Миколаївна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Яковенко Наталія Іванівна Секретар комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бортніцька Тетяна Петрівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Кукла Андрій Васильович Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Лебедєв Сергій Вікторович Член комісії Аграрна партія України
7 Небесна Ірина Володимирівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
8 Павліченко Руслан Юрійович Член комісії Бобов Геннадій Борисович
9 Пшено Катерина Вікторівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
10 Романенко Алла Володимирівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
11 Ромащенко Ольга Андріївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Сіваченко Надія Данилівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
13 Тяпченко Олена Юріївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
14 Яценко Катерина Вікторівна Член комісії Собченко Олег Андрійович

 

 

 

Виборча дільниця № 710368

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Шпунтенко Євгенія Валеріївна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Романенко Олена Анатоліївна Заступник голови комісії Собченко Олег Андрійович
3 Микитенко Любов Василівна Секретар комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Аляб’єва Наталія Григорівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
5 Бурковська Марія Олексіївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Галата Людмила Миколаївна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Жужуленко Віра Миколаївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
8 Ішутіна Лариса Валентинівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
9 Квітка Надія Володимирівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Максименко Ніна Миколаївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
11 Мартинова Людмила Володимирівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
12 Мащенко Оксана Іванівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
13 Небилиця Світлана Степанівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
14 Пахаренко Валентина Василівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Федосій Жанна Михайлівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
16 Шкребтієнко Данило Ігорович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710369

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Шаблій Ольга Миколаївна Голова комісії Аграрна партія України
2 Борисенко Лідія Миколаївна Заступник голови комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
3 Гладишенко Лідія Петрівна Секретар комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Борисенко Олег Васильович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
5 Гордієнко Галина Іванівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
6 Дорошенко Марія Іванівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
7 Дорошенко Ольга Семенівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Коваленко Надія Василівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Курцева Галина Свиридонівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
10 Кутас Майя Григорівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Михасик Тетяна Олексіївна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
12 Смоляренко Любов Іванівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Темна Майя Петрівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
14 Шевченко Надія Василівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710370

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Зубко Олена Анатоліївна Голова комісії Ванникова Ірина Валеріївна
2 Горшкова Любов Вікторівна Заступник голови комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
3 Тарасенко Інна Володимирівна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
4 Болілий Олександр Миколайович Член комісії Бобін Юрій Валентинович
5 Бондаренко Катерина Андріївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
6 Гордієнко Галина Миколаївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Гордієнко Юрій Вікторович Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
8 Довжук Наталія Миколаївна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
9 Іваненко Тетяна Василівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Канцідайло Катерина Антонівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Мисько Надія Вікторівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
12 Пархоменко Тетяна Іванівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
13 Педченко Сергій Іванович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Пушкаренко Віра Василівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710371

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Пріщенко Тетяна Сергіївна Голова комісії Аграрна партія України
2 Сінгуренко Ольга Гаврилівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Завдавайло Оксана Василівна Секретар комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Галкіна Наталія Олександрівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Дяченко Лариса Василівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
6 Заболотня Світлана Олексіївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
7 Камінська Ірина Миколаївна Член комісії Собченко Олег Андрійович
8 Кодола Володимир Іванович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кучерява Галина Іванівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
10 Почтар Василь Миколайович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Пріщенко Василь Федорович Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Тарантулов Олександр Сергійович Член комісії Бобов Геннадій Борисович
13 Усенко Людмила Петрівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
14 Шевченко Олександр Іванович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710372

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Шендлер Петро Олексійович Голова комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Пасічна Катерина Максимівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Безугла Галина Анатоліївна Секретар комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Гутник Сергій Семенович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
5 Жуковський Сергій Михайлович Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
6 Ільницька Віра Олексіївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Кондратюк Наталія Ростиславівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
8 Масюк Людмила Федорівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
9 Масюк Олександр Васильович Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Могильний Вадим Миколайович Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
11 Туз Валентина Сергіївна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
12 Шатковський Володимир Михайлович Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Якименко Ольга Олександрівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
14 Якименко Тетяна Олексіївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710373

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Петренко Петро Іванович Голова комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Яценко Ніна Олексіївна Заступник голови комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Балацька Наталія Вікторівна Секретар комісії Ванникова Ірина Валеріївна
4 Вікторова Юлія Володимирівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
5 Гребеніченко Людмила Іванівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
6 Давиденко Людмила Олександрівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
7 Давиденко Олександр Семенович Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Задорожній Михайло Іванович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
9 Немеш Людмила Василівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
10 Плашенко Валентина Вікторівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
11 Сікачина Тетяна Вікторівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
12 Шкребтієнко Вікторія Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
13 Шкребтієнко Світлана Валеріївна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Яценко Віктор Іванович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710374

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Мудрик Марія Юріївна Голова комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Шиян Світлана Іванівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Кайданович Ольга Іванівна Секретар комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Грабар Марина Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
5 Деніс Світлана Миколаївна Член комісії Аграрна партія України
6 Динис Марія Миколаївна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
7 Динис Олена Петрівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
8 Жук Оксана Василівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
9 Кайданович Любов Валентинівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
10 Моренко Анатолій Володимирович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Павленко Інна Юріївна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
12 Павловський Олег Миколайович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Савченко Алла В’ячеславівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Ященко Анатолій Володимирович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”

 

 

 

Виборча дільниця № 710375

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Мусієнко Євдокія Карпівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Іваненко Ольга Михайлівна Заступник голови комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
3 Мариненко Анатолій Іванович Секретар комісії Стріхарський Андрій Петрович
4 Базарна Надія Василівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
5 Бур’ян Марія Євтухівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Гончарова Ганна Іванівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
7 Литвиненко Зінаїда Григорііївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Логвиненко Тетяна Георгіївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Манцибора Віктор Павлович Член комісії Аграрна партія України
10 Мариненко Валентина Василівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Мірошник Надія Іванівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Сасько – Павлик Павлина Володимирівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
13 Скляренко Василь Васильович Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
14 Чорновіл Юлія Василівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710376

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Довгань Ганна Павлівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Остапенко Тетяна Василівна Заступник голови комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
3 Савченко Людмила Іванівна Секретар комісії Бобін Юрій Валентинович
4 Воєвода Наталія Олександрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Войтенко Тарас Володимирович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
6 Демченко Антоніна Миколаївна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Дерев’янко Ольга Федорівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
8 Загорна Любов Василівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кравець Людмила Василівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
10 Оніщенко Михайло Васильович Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Рак Віра Олександрівна Член комісії Аграрна партія України
12 Соломаха Неля Дмитрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
13 Чернилюк Віта Вікторівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
14 Шкуренко Надія Іванівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович

 

 

 

Виборча дільниця № 710377

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Савенко Людмила Миколаївна Голова комісії Бобов Геннадій Борисович
2 Хруленко Валентина Іванівна Заступник голови комісії Політична партія “Сила Людей”
3 Григоренко Олена Миколаївна Секретар комісії Ванникова Ірина Валеріївна
4 Баб’як Галина Володимирівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Бондаренко Віктор Миколайович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
6 Бондаренко Галина Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
7 Горідько Наталія Михайлівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Задорожна Анастасія Олександрівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
9 Задорожній Василь Васильович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Пустовіт Наталія Володимирівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Пустовойт Катерина Василівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
12 Романенко Наталія Олександрівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Соловей Ірина Миколаївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Таран Алла Василівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
15 Тимченко Тетяна Петрівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
16 Ткач Лариса Миколаївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”

 

 

 

Виборча дільниця № 710378

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Кріт Лариса Петрівна Голова комісії Шерстюк Сергій Володимирович
2 Покровська Наталія Павлівна Заступник голови комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Варющенко Сергій Васильович Секретар комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Балковенко Таїса Василівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Гончар Ольга Петрівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
6 Касяненко Валентина Петрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
7 Кириченко Каріна Сергіївна Член комісії Аграрна партія України
8 Коваленко Наталія Іванівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
9 Кріт Андрій Андрійович Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
10 Курінна Людмила Миколаївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Новіцька Ольга Сергіївна Член комісії Політична партія “Сила Людей”
12 Саміленко Августина Василівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
13 Сіренко Катерина Петрівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Слюсар Тамара Іванівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
15 Степаненко Віталій Миколайович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
16 Тандалашвілі Лалі Володимирівна Член комісії Собченко Олег Андрійович

 

 

 

Виборча дільниця № 710379

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Шкребтієнко Валентина Миколаївна Голова комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Резніченко Валентина Миколаївна Заступник голови комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Шкребтієнко Надія Вікторівна Секретар комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Баланюк Ніна Степанівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
5 Гаврилюк Тетяна Андріївна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
6 Жук Ольга Семенівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
7 Корніенко Олександр Пилипович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
8 Корнієнко Валентина Федорівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
9 Корнієнко Раїса Юріївна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
10 Михайленко Станіслав Іванович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Назаренко Лідія Миколаївна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
12 Швиденко Лариса Михайлівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Шкребтій Наталія Володимирівна Член комісії Аграрна партія України
14 Шкребтій Світлана Степанівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович

 

 

 

Виборча дільниця № 710380

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Гнатченко Світлана Анатоліївна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Журавель Лідія Миколаївна Заступник голови комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Бойко Пелагея Романівна Секретар комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
4 Біланенко Надія Миколаївна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
5 Гісен Валентина Василівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
6 Зубко Олександр Васильович Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Кононенко Ольга Григорівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
8 Кравченко Наталія Вікторівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Кравченко Наталія Сергіївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
10 Міхеева Люда Федорівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Міхеєв Володимир Олексійович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
12 Омельченко Тетяна Вікторівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
13 Савченко Оксана Станіславівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
14 Томіленко Галина Олександрівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович

 

 

 

Виборча дільниця № 710381

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Копійка Тамара Миколаївна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Бондаренко Яків Олександрович Заступник голови комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
3 Довченко Лілія Миколаївна Секретар комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Алєксєйчик Олена Андріївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
5 Бігун Людмила Вікторівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Бондаренко Ганна Семенівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Видута Антоніна Василівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
8 Видута Микола Григорович Член комісії Бобін Юрій Валентинович
9 Гудзеннюк Михайло Михайлович Член комісії Аграрна партія України
10 Довченко Іван Васильович Член комісії Собченко Олег Андрійович
11 Каталкіна Тетяна Павлівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
12 Лялько Валентина Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
13 Мариненко Віктор Петрович Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Скорба Оксана Володимиривна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710382

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Мороз Лариса Петрівна Голова комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Пилипенко Сергій Пилипович Заступник голови комісії Бобов Геннадій Борисович
3 Шпак Ольга Олександрівна Секретар комісії Собченко Олег Андрійович
4 Бабенко Людмила Миколаївна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Білоус Костянтин Андрійович Член комісії Аграрна партія України
6 Бондаренко Наталія Миколаївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
7 Копійка Володимир Володимирович Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Красноштанова Ольга Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
9 Куропатова Світлана Василівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
10 Мідловець Володимир Васильович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Мідловець Галина Василівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
12 Чорноус Тетяна Петрівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Якубовський Микола Миколайович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
14 Якубовський Михайло Миколайович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710383

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Петренко Тетяна Олександрівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Герман Людмила Миколаївна Заступник голови комісії Шерстюк Сергій Володимирович
3 Харченко Валентина Володимирівна Секретар комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бондаренко Лідія Іванівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
5 Дудка Галина Гаврилівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Кесь Анатолій Олександрович Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
7 Кесь Наталія Михайлівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
8 Кириленко Наталія Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
9 Кобко Ольга Петрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Маршалюк Світлана Петрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Миколюк Юлія Віталіївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
12 Несен Ніна Олексіївна Член комісії Собченко Олег Андрійович
13 Огілько Валентина Дмитрівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Петренко Надія Віталівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
15 Плашенко Любов Дмитрівна Член комісії Політична партія “Сила Людей”
16 Шпилько Надія Михайлівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович

 

 

 

Виборча дільниця № 710384

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Куришко Наталія Михайлівна Голова комісії Аграрна партія України
2 Бордюгова Ірина Миколаївна Заступник голови комісії Собченко Олег Андрійович
3 Балашова Леся Миколаївна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
4 Балашов Микола Олександрович Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Балашова Раїса Володимирівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Бондаренко Майя Олексіївна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Горова Зінаїда Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
8 Горовий Олександр Кузьмович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
9 Навіднича Наталія Іванівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Руденко Ольга Петрівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
11 Руденко Тетяна Борисівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
12 Рудь Світлана Юріївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
13 Саченко Лариса Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
14 Сидоренко Ніна Олексіївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Собченко Надія Петрівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
16 Ткаченко Тетяна Андріївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710385

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Лисинко Катерина Василівна Голова комісії Бобов Геннадій Борисович
2 Малаш Тетяна Іванівна Заступник голови комісії Шерстюк Сергій Володимирович
3 Якименко Любов Петрівна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
4 Бараненко Анастасія Миколаївна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
5 Бондар Дінара Енверівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Гриценко Валентина Михайлівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
7 Данко Оксана Станіславівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Данко Олена Станіславівна Член комісії Аграрна партія України
9 Колесник Віталій Кононович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
10 Колоскова Ніна Григорівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Кузьменко Ольга Володимирівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Патлай Андрій Йосипович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Соболева Валентина Григорівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Якубович Мар’яна Михайлівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710386

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Зайвенко Сергій Васильович Голова комісії Бобов Геннадій Борисович
2 Ягьяєва Марина Олександрівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Ягьяєва Ірина Миколаївна Секретар комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Васільченко Раїса Миколаївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
5 Гнатенко Оксана Костянтинівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
6 Квітка Леся Андріївна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Куришко Ніна Михайлівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
8 Лісовенко Сергій Васильович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
9 Панченко Валентина Миколаївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
10 Панченко Віталій Іванович Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
11 Попова Валентина Павлівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Рябенко Володимир Миколайович Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Тимошенко Людмила Яківна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
14 Ягьяєв Єміль Єрнестович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

 

 

 

Виборча дільниця № 710387

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Кривошея Сергій Степанович Голова комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
2 Дуплій Ольга Григорівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Кроха Любов Іванівна Секретар комісії Бобов Геннадій Борисович
4 Дахно Вікторія Василівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Дорошенко Галина Володимирівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
6 Дуплій Валентина Миколаївна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Дуплій Петро Іванович Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
8 Канівченко Сергій Володимирович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
9 Коваленко Вікторія Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
10 Коваленко Лілія Анатоліївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Ковальська Надія Андріївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
12 Кривошея Ольга Вікторівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
13 Кудла Любов Павлівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Тисак Людмила Гаврилівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
15 Токарчук Тетяна Юріївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
16 Філіп Василина Іванівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710388

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Шмига Тетяна Вікторівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
2 Левіцька Клавдія Володимирівна Заступник голови комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Миколенко Ярослав Петрович Секретар комісії Собченко Олег Андрійович
4 Василенко Клавдія Володимирівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
5 Гарбатовський Вячеслав Іванович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
6 Журавель Антон Олексійович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Клименко Ольга Олександрівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Ковтун Оксана Миколіївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
9 Криворот Олександр Левкович Член комісії Аграрна партія України
10 Мелешко Ірина Володимирівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Мелешко Людмила Миколаївна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
12 Мідянка Людмила Володимирівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Павленко Наталія Миколаївна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
14 Чередніченко Людмила Федорівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Шмига Петро Володимирович Член комісії Бобін Юрій Валентинович

 

 

 

Виборча дільниця № 710389

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Беренко Лариса Михайлівна Голова комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
2 Шабельник Тетяна Григорівна Заступник голови комісії Бобов Геннадій Борисович
3 Борщенко Анастасія Василівна Секретар комісії Бобін Юрій Валентинович
4 Беренко Ярослав Олександрович Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
5 Берлюта Галина Михайлівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
6 Берлюта Надія Леонідівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
7 Клімова Альона Олександрівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
8 Колесніков Василь Васильович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Колеснікова Тетяна Василівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Кротевич Владислав Юрійович Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Пархомович Валентина Володимирівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
12 Пащенко Любов Миколаївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
13 Столяревська Інна Іванівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Шевченко Дмитро Ігорович Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна

 

 

 

Виборча дільниця № 710390

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Слета Наталія Вікторівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
2 Мурашова Раїса Дмитрівна Заступник голови комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
3 Бувака Світлана Сергіївна Секретар комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Аркуша Тетяна Анатоліївна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
5 Базько Катерина Дмитрівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Бойко Наталя Володимирівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
7 Гибало Інна Іванівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
8 Драгун Ганна Павлівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
9 Дробот Анатолій Максимович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
10 Дробот Ірина Анатоліївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Лісовенко Людмила Миколаївна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
12 Патлаєнко Ольга Валентинівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Соболь Валентина Іванівна Член комісії Собченко Олег Андрійович
14 Фарисей Галина Леонідівна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
15 Фарисей Олена Василівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
16 Шевцова Надія Павлівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710391

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Вихрист Віктор Іванович Голова комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Овчаренко Віра Іванівна Заступник голови комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Авраменко Світлана Сергіївна Секретар комісії Собченко Олег Андрійович
4 Буценко Наталія Василівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
5 Горьова Надія Миколаївна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
6 Ігошева Марія Савівна Член комісії Аграрна партія України
7 Катеруша Наталія Іванівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
8 Козаченко Іван Валерійович Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
9 Кузка Наталія Петрівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Меланченко Альон Анатоліївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Оніщенко Людмила Андріївна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Осадча Катерина Григорівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
13 Плашенко Надія Миколаївна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Шестопал Ніна Костянтинівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович

 

 

 

Виборча дільниця № 710392

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Котляр Валентина Вікторівна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Катеруша Оксана Вікторівна Заступник голови комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Захарченко Антоніна Пантелеймонівна Секретар комісії Клацун Ярослав Михайлович
4 Вовк Валентина Михайлівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
5 Даценко Надія Миколаївна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
6 Захарченко Юрій Пантелемонович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
7 Котляр Микола Васильович Член комісії Бобов Геннадій Борисович
8 Котляр Ольга Миколаївна Член комісії Аграрна партія України
9 Лоєнко Катерина Михайлівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Луценко Тетяна Сергіївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
11 Льонченко Олена Миколаївна Член комісії Собченко Олег Андрійович
12 Манущенко Валентина Григорівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Назаренко Ірина Леонідівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
14 Оніщенко Артур Анатолійович Член комісії Собченко Олег Андрійович
15 Федосій Юлія Павлівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

 

 

 

Виборча дільниця № 710393

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Кива Алла Миколаївна Голова комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Шкребтіенко Оександр Іванович Заступник голови комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
3 Жижева Олена Іванівна Секретар комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Білокур Світлана Петрівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
5 Гайдай Тетяна Анатоліївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Кива Наталія Олександрівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
7 Кива Олександр Петрович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Лисенко Юлія Олександрівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Мальченко Ірина Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
10 Паришкура Валентина Володимирівна Член комісії Клацун Ярослав Михайлович
11 Порпленко Тетяна Іванівна Член комісії Аграрна партія України
12 Проценко Лідія Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
13 Радченко Раїса Олексіївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
14 Харченко Марина Володимирівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ

 

 

 

Виборча дільниця № 710394

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Маніло Алла Миколаївна Голова комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Ємець Наталія Федорівна Заступник голови комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
3 Тихоненко Зінаїда Петрівна Секретар комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
4 Кузьменко Артем Юрійович Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
5 Кузьменко Юрій Миколайович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
6 Маніло Олександр Васильович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
7 Ненюк Ольга Василівна Член комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Пляшечко Марія Михайлівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
9 Пушкар Іван Борисович Член комісії Собченко Олег Андрійович
10 Ромашко Тетяна Іванівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
11 Торгашина Раїса Олександрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
12 Харченко Людмила Анатоліївна Член комісії Бобін Юрій Валентинович
13 Шевченко Алла Дмитрівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
14 Шульга Марія Василівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
15 Шульга Ольга Леонідівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
16 Яковець Євдокія Петрівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна

 

 

 

Виборча дільниця № 710395

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Колчіна Світлана Миколаївна Голова комісії Собченко Олег Андрійович
2 Жуковська Раїса Григорівна Заступник голови комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”
3 Донгаузер Наталія Іванівна Секретар комісії РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
4 Бондаренко Наталія Олексіївна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
5 Голембовсська Ельвіра Русланівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
6 Коваленко Раїса Василівна Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
7 Мідянка Наталія Юріївна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
8 Педоренко Ніна Олександрівна Член комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
9 Скоріна Любов Володимирівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
10 Сульженко Ольга Дмитрівна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
11 Тараненко Лідія Яківна Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
12 Терещенко Ігор Валерійович Член комісії Аграрна партія України
13 Харченко Любов Іванівна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
14 Харченко Любов Іванівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович

 

 

 

Виборча дільниця № 710396

Станом на 10.07.2019 19:38:07

№ з/п ПІБ особи Посада Суб’єкт подання
1 Старчевод Ольга Іванівна Голова комісії Політична партія “Європейська Солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
2 Бардадим Руслан Сергійович Заступник голови комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
3 Примак Ніна Володимирівна Секретар комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”
4 Єгорова Тетяна Василівна Член комісії Аграрна партія України
5 Заболотня Зоя Миколаївна Член комісії Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
6 Масло Валентина Михайлівна Член комісії Шерстюк Сергій Володимирович
7 Мельник Василь Миколайович Член комісії ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”
8 Міляєва Тетяна Василівна Член комісії Бобов Геннадій Борисович
9 Мошенець Тетяна Володимирівна Член комісії Ванникова Ірина Валеріївна
10 Наріжний Віталій Петрович Член комісії Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
11 Резніченко Лариса Ігорівна Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
12 Романенко Михайло Миколайович Член комісії політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ
13 Савченко Ірина Григорівна Член комісії Стріхарський Андрій Петрович
14 Щербина Наталія Василівна Член комісії Собченко Олег Андрійович

 

ПОШИРИТИ ПУБЛІКАЦІЮ

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *