«J.E.M. DANCE HALL»: корсунські танцівники підкорили престижний світовий турнір

Пишаємося тим, що один із найпрестижніших та наймасштабніших світових турнірів відбувався саме в Україні, у Києві. Близько 1900 заявок на участь, близько десяти країн світу-учасниць! 8-9 лютого Міжнародний турнір зі спортивного бального танцю «Starlight Grand Prix Cup 2020» став неперевершеним святом танцю.

Танцювальний колектив «J.E.M. DANCE HALL» (саме таку нову назву віднедавна обрав для себе відомий танцювальний клуб «Фієста») був представлений шістьма парами учасників. Усі виступили надзвичайно вдало.

Гніденко Денис і Чугунова Мар’яна, Авраменко Артем і Нікітіна Анна показали яскравий виступ в латиноамериканській програмі турніру.

Артем та Анна, починаючи з відбіркового туру з 1/4, дійшли до фіналу та отримали довгоочікувану бронзову нагороду в Європейській програмі.

Дяченко Дарія та Якубовський Нікіта

Якубовський Нікіта та Дяченко Дарія розпочали змагання з 1/8. Маючи 48 пар суперників, вони зуміли не просто з впевненістю увірватися в фінал, а й отримати абсолютну перемогу.

В одній із найсильніших категорій турніру надзвичайно успішно виступили Пшоно Даніїл та Зуєнко Вероніка. Без перебільшень, можна сказати, що найсильніші пари світу змагалися з ними, серед яких – і чемпіони Європи, і чемпіони світу. Достойний, впевнений виступ та як результат – місце в 1/2 фіналу.

Зуєнко Вероніка та Пшоно Диніїл з тренерами

Пшоно Денис та Жало Дарія, як завжди, виступили яскраво та феєрично. Одна з найтитулованіших пар колективу, діючі Чемпіони України – 2019 серед школярів  та студентів, надзвичайно перспективні та талановиті спортсмени, які впевнено розпочали сезон – 2020. Цей турнір також не є винятком. Чудовий виступ та впевнене шосте місце в фіналі.

Квітка Євгеній та Алєксанова Марія вибороли чергову перемогу до своєї скарбнички нагород та звання Чемпіонів «Starlight Grand Prix Cup».

Цей турнір назавжди залишиться в нашій пам’яті як один із найсильніших та найскравіших у  світі танцювального спорту. Два шалених, яскравих, насичених дні. Атмосфера неперевершена, ніби побував в іншому світі. Такий склад учасників та суддівську панель можна побачити хіба що на чемпіонаті світу. Надзвичайно приємно, що в Україні проводяться змагання такого рівня, – прокоментувала Жанна Лисенко, керівник «J.E.M. DANCE HALL».

Вітаємо переможців, бажаємо вдалого танцювального сезону – 2020 і з нетерпінням чекаємо нових високих досягнень та перемог!