Юні дзюдоїсти увінчали весняний сезон низкою перемог

Багатий численними турнірами і чемпіонатами травень приніс вихованцям ДЮСШ — самбістам і дзюдоїстам — низку чергових здобутків та перемог.

На Всеукраїнському турнірі з дзюдо, що відбувся у місті Києві 6 травня, чудово показали себе та завоювали призові місця: Владислав Рокоман (27 кг) – 1 місце, Артем Левченко (42 кг) – 2 місце, Данило Бзенко (27 кг) – 3 місце, Дмитро Латун (32 кг) – 3 місце та Вікторія Коновал (28 кг) – 3 місце.

У сонячній Одесі на чемпіонаті України з боротьби дзюдо молоді корсунці у вікових категоріях до 16 років також непогано продемонстрували свою спортивну підготовку. Серед більш ніж 60-ти учасників Роман Чередніченко виборов 2 місце (60 кг) та здобув розряд кандидата у майстри спорту, також на 7-му місці турнірної таблиці опинився Сергій Шевченко (66 кг).

У віковій категорії до 14 років високе 2 місце відвоював Дмитро Савченко (+73 кг).

На кубку України з бойового самбо Едуард Очеретній (90 кг) не тільки виборов перше місце і здобув розряд КМС, а ще й автоматично потрапив до збірної команди України, яка братиме участь в Чемпіонаті Європи з бойового самбо, що проходитиме в Польщі у вересні цього року.

Всеукраїнський турнір «Естафета поколінь», що відбувся у Черкасах 20-21 травня, також приніс серію перемог нашим талановитим дзюдоїстам. Серед дітей 2004-2005 років народження перше місце виборов Максим Стрикаль (55 кг), а треті місця в напруженій боротьбі здобули Арсен Резніченко (46 кг) та Світлана Оборіна (40 кг). Серед дітией 2006-2007 року народження другі місця вибороли: Олександр Січкар (29 кг), Євген Гончар (46 кг) та Артем Левченко (42 кг); треті ж місця посіли: Владислав Рокоман (29 кг), Вікторія Коновал (28 кг) та Дмитро Латун (32 кг).

Тренери спортсменів Микола Нечипоренко та Анатолій Пріщенко разом зі своїми вихованцями висловлюють щиру вдячність за співпрацю та матеріальну допомогу в організації поїздок і участі в змаганнях ТОВ «Коріс АМ» та ПП «Нові Вікна».