7.8 C
Korsun'-Shevchenkivs'kyy
26 Лютого, П’ятниця

Танцколектив “JEM dance hall” побив власний рекорд переможних медалей

АКТУАЛЬНО

Юні корсунські науковці – серед переможців конкурсу захисту наукових робіт МАН

20 та 21 лютого 2021 року 18 учнів-членів МАН із ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, ЗСШ № 5,...

Через місяць проїзд по місту може здорожчати до восьми гривень

На засіданні виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, що відбулося 24 лютого, обговорювалося питання вартості проїзду по місту, а також...

Танцпара із Корсуня здобула чемпіонський титул та звання майстрів спорту

Нікіта Якубовський і Дарія Дяченко – танцювальна пара юних і талановитих «зірочок» із Корсуня-Шевченківського – повернулась із перемогою з...

Навчальний рік для учасників танцювального колективу “JEM  dance hall”, як і для всіх хореографічних колективів країни, видався непростим. Адже тренувальний процес був «розірваний» локдаунами, а для спортивно-бального танцю саме регулярність занять є важливою складовою успішності.

Не завдяки, а всупереч: у перервах між карантинами танцівники використовували кожну можливість для тренувань і навіть зуміли встановити власний рекорд переможних медалей!

– Від початку навчального року наші вихованці взяли участь у понад двадцяти змаганнях та турнірах всеукраїнського та міжнародного рівнів, – розповідає очільниця і головна натхненниця команди “JEM  dance hall” Жанна Лисенко. –  Серед них – Чемпіонат та Кубок України з десяти танців (Одеса), “Кубок Перлини” (Черкаси), “Зимова зірка” (Київ), “Київська осінь” (Київ), IDSA WORLD CHAMPION SHIP (POLAND), “Ритми осені” (Київ), European cup (Одеса),  Odessa dance festival (Одеса), STYLE dance festival (Черкаси), Black  sea open cup (Одеса),  Masters of the dance (Черкаси),  European championship (POLAND), HURGHADA dance festival (Egypt) та інші.

Так, у загальному заліку учасники танцколективу отримали понад 150 нагород всеукраїнського рівня!

Марія Алексанова та Євгеній Квітка отримали перемогу на чемпіонаті України, Кубку України та чемпіонаті Європи з десяти танців.

, Танцколектив “JEM  dance hall” побив власний рекорд переможних медалей, Надросся OnlineБрав участь колектив і у фестивалях дитячої творчості, отримав найвищі нагороди у дистанційних фестивалях дитячого та молодіжного мистецтва міжнародного рівня «Джерело надій»  (Київ), «World dance vision» (Грузія), «Самоцвіти» (Львів).

Також танцівники взяли участь у тренувальних зборах в Одесі й Києві. Потренувались і закордоном: у Польщі мали змогу підвищити свій рівень майстерності та попрацювати з топовими педагогами, разом із кращими танцювальними парами України та світу.

– Ми не зупиняємося на досягнутому, завжди прагнемо досягати найвищих цілей і підвищувати свій рівень, – говорить Жанна Лисенко. – Незважаючи на те, що рік був для всього світу надзвичайно важким, для нашого колективу він став одним із найвдаліших: вихованці отримали звання кандидатів у майстри спорту, майстри спорту України та майстри спорту міжнародного класу, а також поповнили скарбничку нагород чи не найбільшою за все існування танцювального колективу кількістю перших та призових місць.

Наразі тренери та вихованці колективу мріють лише про одне — щоб всі були здорові, якомога швидше людство перемогло пандемію, і всі змогли повернутися до звичного ритму життя.

«Дуже хочеться попрацювати сповна, на максимумі своїх можливостей. Впевнені, що все найкраще ще попереду», – кажуть учасники колективу.

, Танцколектив “JEM  dance hall” побив власний рекорд переможних медалей, Надросся Online

- Реклама -

КОМЕНТУВАТИ

Введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я

- Реклама -

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Юні корсунські науковці – серед переможців конкурсу захисту наукових робіт МАН

20 та 21 лютого 2021 року 18 учнів-членів МАН із ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, ЗСШ № 5,...

Через місяць проїзд по місту може здорожчати до восьми гривень

На засіданні виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, що відбулося 24 лютого, обговорювалося питання вартості проїзду по місту, а також по маршруту «Автостанція – Гарбузин». Так,...

Танцпара із Корсуня здобула чемпіонський титул та звання майстрів спорту

Нікіта Якубовський і Дарія Дяченко – танцювальна пара юних і талановитих «зірочок» із Корсуня-Шевченківського – повернулась із перемогою з Чемпіонату Європи зі спортивних танців. Чемпіонат...

Чотири золота, срібло і дві бронзи: корсунські акватлоністи вибороли переможні медалі

Корсунські «золоті рибки» знову показали найвищі результати на турнірі із плавання. Відбувся Чемпіонат із акватлону в Черкасах 17-18 лютого. Наша команда на чолі із...

Танцколектив “JEM dance hall” побив власний рекорд переможних медалей

Навчальний рік для учасників танцювального колективу “JEM  dance hall”, як і для всіх хореографічних колективів країни, видався непростим. Адже тренувальний процес був «розірваний» локдаунами, а...
- реклама -

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

- Реклама -